Капсули за уголемяване на пениса

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот иван иванов » 04 Мар 2016, 14:02

Pipilota написа:Някой пробва ли ги вече, стана ми интересно, наистина ли има такова нещо,или е по-скоро за заблуда? Аз лично не вярвам де, ако имаше начин, със сигурност вече щеше да е хит. :D

Здравей, аз намерих продукта в един сайт и беше на изгодна цена. Поръчах си го и съм много доволен.
иван иванов
 
Мнения: 11
Регистриран на: 04 Мар 2016, 13:01

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот GeorgiStoyanov » 05 Мар 2016, 10:28

иван иванов написа:Здравей, аз намерих продукта в един сайт и беше на изгодна цена. Поръчах си го и съм много доволен.


Здравей, как се казва сайтът? Защото и аз имам проблем с достойнството от доста време вече. :chopwood:
GeorgiStoyanov
 
Мнения: 10
Регистриран на: 04 Мар 2016, 13:00

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот иван иванов » 05 Мар 2016, 10:42

GeorgiStoyanov написа:
иван иванов написа:Здравей, аз намерих продукта в един сайт и беше на изгодна цена. Поръчах си го и съм много доволен.


Здравей, как се казва сайтът? Защото и аз имам проблем с достойнството от доста време вече. :chopwood:

Здравей, сайта от който го поръчах вече не е наличен продукта.... има подобен :grin:
иван иванов
 
Мнения: 11
Регистриран на: 04 Мар 2016, 13:01

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот GeorgiStoyanov » 07 Мар 2016, 11:14

Е хубаво де, препоръчай ми някакъв продукт.. Айде, че съм на зор, бе брат, от 89 не съм вдигал самолета :sad:
GeorgiStoyanov
 
Мнения: 10
Регистриран на: 04 Мар 2016, 13:00

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот иван иванов » 07 Мар 2016, 11:20

иван иванов написа:
GeorgiStoyanov написа:
иван иванов написа:Здравей, аз намерих продукта в един сайт и беше на изгодна цена. Поръчах си го и съм много доволен.


Здравей, как се казва сайтът? Защото и аз имам проблем с достойнството от доста време вече. :chopwood:

Здравей, сайта от който го поръчах вече не е наличен продукта.... има подобен :grin:


Този продукт ще ти свърши работа ;) http://www.sexshop.bg/hapcheta-penis-ugolemqvane.html
иван иванов
 
Мнения: 11
Регистриран на: 04 Мар 2016, 13:01

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот Monika_Spasova » 07 Мар 2016, 14:56

GeorgiStoyanov написа:Е хубаво де, препоръчай ми някакъв продукт.. Айде, че съм на зор, бе брат, от 89 не съм вдигал самолета :sad:

извинявай, но ти с кое имаш проблеми - с размера или с това, че не можеш да стигнеш до ерекция?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот nefertiti » 11 Мар 2016, 13:24

Момчета, това вече го имаше поствано из темите по друг повод, но и тук ще е по-полезно. Тези хапчета с магия ли ги правят? То ако има за пенис, ще има и за гърди и за бразилско дупе. А ако има за уголемяване, що да няма и за намаляване - но на паласки, двойни брадички... Далеч по-реалистично за резултат ми се виждат методите от типа на тези с намесата https://www.ofertomat.bg/Udebelavane-na ... p3901.html, които са си медицинска процедура с резултат. Хапчета за потентност- да, но за уголемяване ми е трудно да повярвам :roll:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот Tinki » 21 Мар 2016, 12:32

nefertiti написа:Момчета, това вече го имаше поствано из темите по друг повод, но и тук ще е по-полезно. Тези хапчета с магия ли ги правят? То ако има за пенис, ще има и за гърди и за бразилско дупе. А ако има за уголемяване, що да няма и за намаляване - но на паласки, двойни брадички... Далеч по-реалистично за резултат ми се виждат методите от типа на тези с намесата https://www.ofertomat.bg/Udebelavane-na ... p3901.html, които са си медицинска процедура с резултат. Хапчета за потентност- да, но за уголемяване ми е трудно да повярвам :roll:



До колкото знам, хирургичното удължаване било общо взето лека процедура и добавя 4-5 см. А при хапчетата какво е положението, те какво постигат?
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот silver933 » 21 Мар 2016, 12:59

Tinki написа:
nefertiti написа:Момчета, това вече го имаше поствано из темите по друг повод, но и тук ще е по-полезно. Тези хапчета с магия ли ги правят? То ако има за пенис, ще има и за гърди и за бразилско дупе. А ако има за уголемяване, що да няма и за намаляване - но на паласки, двойни брадички... Далеч по-реалистично за резултат ми се виждат методите от типа на тези с намесата https://www.ofertomat.bg/Udebelavane-na ... p3901.html, които са си медицинска процедура с резултат. Хапчета за потентност- да, но за уголемяване ми е трудно да повярвам :roll:



До колкото знам, хирургичното удължаване било общо взето лека процедура и добавя 4-5 см. А при хапчетата какво е положението, те какво постигат?

Нищо не се получава. Има няколко метода за упражнения, които да увеличат пениса, които пак са добре да се използват. :) Но с хапчетата няма как да стане, все едно да ти порасна нова ръка. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Капсули за уголемяване на пениса

Мнениеот m0n4eto » 22 Мар 2016, 18:13

silver933 написа:
Tinki написа:
nefertiti написа:Момчета, това вече го имаше поствано из темите по друг повод, но и тук ще е по-полезно. Тези хапчета с магия ли ги правят? То ако има за пенис, ще има и за гърди и за бразилско дупе. А ако има за уголемяване, що да няма и за намаляване - но на паласки, двойни брадички... Далеч по-реалистично за резултат ми се виждат методите от типа на тези с намесата https://www.ofertomat.bg/Udebelavane-na ... p3901.html, които са си медицинска процедура с резултат. Хапчета за потентност- да, но за уголемяване ми е трудно да повярвам :roll:



До колкото знам, хирургичното удължаване било общо взето лека процедура и добавя 4-5 см. А при хапчетата какво е положението, те какво постигат?

Нищо не се получава. Има няколко метода за упражнения, които да увеличат пениса, които пак са добре да се използват. :) Но с хапчетата няма как да стане, все едно да ти порасна нова ръка. :mrgreen:


тогава за какво ги пият тези хапчета.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта