Модните тенденции

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Модните тенденции

Мнениеот Снежана » 11 Май 2012, 15:05

Отварям тази тема за да можем ние представителките на нежния пол, естетките, коконите, фръцлите или както искате се наречете да споделяме кое е модно за сезона и кое не. Омръзна ми да виждам край себе си дами, които са облечени как да е само и само да не са голи.
Ето и първото ми предложение:
Лято 2012 модните дизайнери ще заложат на ярки и светли цветове и по- точно на турското синьо.

синьо.jpg
синьо.jpg (9.76 KiB) Прегледано 5713 пъти


Този сезон турско синьото е топ цвят това лято.
Този цвят е много удобен за носене, придава атрактивен и класически вид и невероятно се съчетава със летния загар!
Този ярък цвят може да бъде доста смущаващ, но все пак е необикновено поразителен. Така нареченото още кралско синьо допълва всички тонове на кожата и трябва да се носи с минимално бижута и аксесоари, дори и по отношение на обувките
Снежана
 
Мнения: 153
Регистриран на: 09 Май 2012, 08:58

Re: Модните тенденции

Мнениеот delinda » 11 Май 2012, 15:37

Да това лято определено ще е цветно. Мисля, че отново ще са модерни цикламеното розово и цикламено лилаво. Прочетох в едно списание, че оранжевото пак ще е хит, което честно казано хич не ми допада :D Едно обаче е сигурно, това лято ще има бум на късите панталони и поли с висока талия. По този въпрос май всички модни списания са категорични.


Изображение

Изображение
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Модните тенденции

Мнениеот aninka » 14 Май 2012, 12:11

Не робувам на модни тенденции, защото не всеки път съвпадат с моя вкус. Да, този сезон оранжевото може да е на почит, но при положение, че съм с 20 слънчеви бани по рождение, как да облека дреха в оранжево :lol: За мен е важно една жена да умее да съчетава дрехите си така, че да изглежда стилно, независимо дали са в крак с модата за сезона или не :idea: Аз определено ще заложа на дългите летни рокли, защото ги обожавам и много ми отиват :mrgreen:
aninka
 
Мнения: 100
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:15

Re: Модните тенденции

Мнениеот Камелия » 14 Май 2012, 14:32

Това лято ще се обличаме в дантела:

Сред модните колекции на "Dolce & Gabbana" и "Chanel" тази година ще можем да видим дантелени мини рокли.

мини рокля.jpg
мини рокля.jpg (35.03 KiB) Прегледано 5673 пъти


Ако сте решили да бъдете съблазнителна заложете на ултракъсата черна дантелена рокля, и двете по-горе споменати марки поставят в летния си гардероб по една такава романтична визия каквато споменахме. По известните марки добавят към облеклата си допълнителни декоративни елементи.

валентино.jpg
валентино.jpg (49.26 KiB) Прегледано 5673 пъти


Valentino заложи на коктейлни рокли, отново от дантела, а Dior представи мини рокли от къдрава дантела. В цветовата палитра доминират черното, бежовото и класическо червеното.
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Модните тенденции

Мнениеот teddy » 14 Май 2012, 14:50

Възхищавам се на жените със собствен стил и с вкус :roll: Не, че не разглеждам модни списания и не гледам ревюта, но съм съгласна с aninka, че не винаги модерното ни отива. Плюс това никак не обичам да ме вкарват в някакви коловози - не робувам на модата или на определена марка дрехи. Купувам си дрехи, които ми харесват и ми стоят добре, и за мен това е най-важно в случая. Виждала съм много момичета и жени, които в стремежа си да са модерни изглеждат просто... смешно.
Въпреки всичко ще ви споделя какво прочетох наскоро ;) Затворените деколтета и поло яките стават все по-популярни и предпочитани, особено когато става въпрос за официално събитие или вечерна рокля.

cvetno.jpg
cvetno.jpg (48.73 KiB) Прегледано 5672 пъти
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Модните тенденции

Мнениеот mecana » 15 Май 2012, 10:39

Ако искате да приковете погледите на околните върху себе си, заложете на ярките цветове и шарените принтове - колкото по-ярки, толкова по-добре ;) Това лято на модния подиум излизат както дългите и широки панталони, така и късите секси панталонки. Роклите са с едно рамо и остри деколтета, отново цветни и шарени. Така че захвърляйте тъмните дрехи и изберете нещо по-свежо за своя летен гардероб :)

cvetno lyato.jpeg
cvetno lyato.jpeg (14.3 KiB) Прегледано 5670 пъти
mecana
 
Мнения: 115
Регистриран на: 20 Апр 2012, 16:46

Re: Модните тенденции

Мнениеот Адел » 16 Май 2012, 09:48

Аз също не обичам да се съобразявам с модата, защото тя е нещо временно. Важно е човек да има стил и класа. ;)
Аватар
Адел
 
Мнения: 25
Регистриран на: 22 Яну 2012, 14:16

Re: Модните тенденции

Мнениеот aninka » 16 Май 2012, 10:13

Аз определено мисля да заложа на дългите и цветни рокли - те са ми слабост, а и не мисля, че някога са излизали от мода :roll:

lyato2012.jpeg
lyato2012.jpeg (12.96 KiB) Прегледано 5640 пъти
aninka
 
Мнения: 100
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:15

Re: Модните тенденции

Мнениеот d_2 » 16 Май 2012, 11:48

Четох, че туниката е хитът на лято 2012.
Тази дреха сама по себе си има много плюсове. Най-големият от тях е, че може да се носи както с дънки, така и с тънки памучни панталони, с клин, с къси панталонки, самостоятелно, с бански, с пола ... и освен всичко това е супер удобна и практична. 8-)
Сиво, виолетово, вишнево, бяло, коралово, розово, синьо - това модерните цветове за лятото, в които ще бъдат актуални различните модели туники ... :shock:

Изображение

Изображение

Изображение
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Модните тенденции

Мнениеот mimeto » 16 Май 2012, 16:12

Ами аз лятото ще съм с тумбак, така че ще се възползвам от туниките, дългите поли и рокли :mrgreen: Обичам да се обличам цветно и в това отношение определено ще съм в крак с модата :) Нямам никакво намерение да нося дрехи за бременни :roll: Жените облечени по подобен начин не ми изглеждат никак секси - широк дънков гащеризон и тениска, няколко размера по-голяма от техния номер... не благодаря. И бременна мога да изглеждам добре, и определено полагам усилия в тази посока.
mimeto
 
Мнения: 57
Регистриран на: 26 Апр 2012, 15:25

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron