Разград:новини, събития, управление

Бизнес, политика, шоубизнес, забава или всичко от света около нас.....по дати

Разград:новини, събития, управление

Мнениеот FramarLekari » 14 Май 2012, 16:51

Последният семинар по кампанията „Дни на отворените врати” по ПРСР ще се проведе по мярка 141 в Разград

На 18 май- петък, в Разград ще се проведе последният семинар по кампанията „Дни на отворените врати” за земеделски производители и потенциални кандидати по Програмата за развитие на селските райони (ПРСР) 2007-2013 г.. Събитието ще се продеде от 13.00 ч. в хотел „Централ” в Разград - www.hotelrazgrad.com. В рамките на семинара ще бъдат обсъждани бъдещите възможности за финансиране на фермерите след 2013 г. по първи и втори стълб на Общата селскостопанска политика (ОСП), както и възможностите за подкрепа на полупазарните стопанства по Мярка 141 от ПРСР 2007-2013 г. Лектори ще бъдат експерти от дирекция „Развитие на селските райони” в МЗХ, както и представители на Националната служба за съвети в земеделието (НССЗ)- офис Разград.
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: Разград:новини, събития, управление

Мнениеот delchev » 02 Сеп 2019, 10:00

"Програма за развитие на селските райони" - това за усвояване на едни пари от Европейския съюз ли беше? Щото като гледам, до сега няма кой знае какво развитие в селските райони... Положително имам предвид.
delchev
 
Мнения: 102
Регистриран на: 03 Авг 2019, 20:00

Re: Разград:новини, събития, управление

Мнениеот marchinko73 » 22 Ное 2019, 20:55

delchev написа:"Програма за развитие на селските райони" - това за усвояване на едни пари от Европейския съюз ли беше? Щото като гледам, до сега няма кой знае какво развитие в селските райони... Положително имам предвид.


Ето още един човек, дето мисли като мен! Файда за хората от тая програма - никаква! Може ли някой да ми каже защо му е на село Долно Нанагорнище лъскав стадион по европейски стандарти, като в селото няма млади хора?! Кой ще го ползва?!
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00


Назад към Медиен календар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron