Къде може да срещнем идеалния мъж?

Re: Къде може да срещнем идеалния мъж?

Мнениеот Konstantin » 16 Май 2012, 16:20

Е ама нали се сещаш, че животът не е просто романтика, книги и ала бала. По-добре е да се насочиш към някое друго място, според мен в библиотеките не ходят сериозните мъже. Той ако ше ти чете по цял ден и ще ти говори за Достоевски, пази боже, бягай от такива.
Konstantin
 
Мнения: 52
Регистриран на: 10 Ное 2011, 17:07

Re: Къде може да срещнем идеалния мъж?

Мнениеот teddy » 16 Май 2012, 16:45

Срещаме идеалния мъж или разбираме, че е такъв /ако го познаваме отпреди/, когато най-малко очакваме ;) С моят мъж се познаваме от 14 години, но едва от 3 години сме заедно. Бяхме в една компания, всеки си е имал сериозни връзки през това време, но в един момент се преоткрихме в друга светлина :mrgreen: От майтап на майтап заживяхме заедно, а след 3 месеца решихме, че ще имаме и дете - дъщеричката ни е на 2 годинки и половина и е най-прекрасното създание на света! Така че, дами, не си губете времето да търсите идеалния мъж, защото той може да стои пред вас без да го осъзнавате. В един момент нещата просто ще се случат, а това, че в момента сте сами има своето значение и не бива да ви притеснява ;)
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Къде може да срещнем идеалния мъж?

Мнениеот зозо » 16 Май 2012, 16:50

Konstantin написа:Е ама нали се сещаш, че животът не е просто романтика, книги и ала бала. По-добре е да се насочиш към някое друго място, според мен в библиотеките не ходят сериозните мъже. Той ако ше ти чете по цял ден и ще ти говори за Достоевски, пази боже, бягай от такива.


Аз съм срещала много интересни мъже в библиотеката и не смятам, че е клише. Мисля, че мъжете, които се интересуват от литература са изключително интересни и романтични, така че престраши се и ти...Знае ли се, пък може да се срещнем ...
Аватар
зозо
 
Мнения: 74
Регистриран на: 17 Ное 2011, 11:23

Re: Къде може да срещнем идеалния мъж?

Мнениеот S&M » 18 Май 2012, 09:40

Интересна дискусия се получава по темата :P :oops: Според мен идеалния мъж може да го срещнете само във фантазиите си. Няма идеални хора, още повече идеални мъже. Колкото по-бързо ние жените се примирим с този факт, толкова по-добре за нас 8-)
Иначе всички тези романтични места за срещи, които изброявате са супер, но в реалния живот не става така. 8-)
Аватар
S&M
 
Мнения: 14
Регистриран на: 19 Фев 2012, 14:29

Re: Къде може да срещнем идеалния мъж?

Мнениеот delinda » 19 Май 2012, 12:40

Дами, искам да ви споделя, че прочетох къде може да срещнете мъжа на живота си. Казвам мъжът, а не идеалния, защото според мен е трудно да дефинираме с точност понятието "идеален". Важно е да се срещаме с повече мъже, така ще имаме повече избор и ще можем да отсеем, този който най-добре ще ни пасне. :D
Прочетох в една статия в нета, че по данни на Националния статистически институт в 4 населени места от Бургаска област надмощие вземат мъжете. Това са Китен (, Несебър, Свети Влас и Черноморец. Е, какво по-хубаво да отидеш на почивка и там случайно да срещнеш подходящия... :shock: :oops: :oops: :oops:

Изображение
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Къде може да срещнем идеалния мъж?

Мнениеот marto » 19 Май 2012, 13:02

Ами ей ме на, тука съм :lol: Защо да не срещнете идеалния мъж и в интернет пространството? Там хората са много по-освободени и истински. Или пък не... Никога няма гаранция, а и това с идеалните хора нещо не ми се връзва :roll: Може би ще срещнете подходящия мъж на местата, които вие посещавате. Или пък не... Кой изобщо може да отговори на този въпрос?
marto
 
Мнения: 42
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:39

Re: Къде може да срещнем идеалния мъж?

Мнениеот delinda » 19 Май 2012, 13:48

marto написа:Ами ей ме на, тука съм :lol: Защо да не срещнете идеалния мъж и в интернет пространството? Там хората са много по-освободени и истински. Или пък не... Никога няма гаранция, а и това с идеалните хора нещо не ми се връзва :roll: Може би ще срещнете подходящия мъж на местата, които вие посещавате. Или пък не... Кой изобщо може да отговори на този въпрос?


Идеални мъже в интернет? Хахах само на снимката към профила ..... :D :D :D Не препоръчвам на никоя жена да търси своята половинка в интернет.
1. В интернет повечето хора лъжат. Представят се за това, което не са и е много лесно да ви оплетат в мрежите си. Усещането, след това наистина е супер кофти.
2. Он лайн общуването е предимно писмено. Писменото общуване е доста "скрито", т.е чрез него не можеш да видиш емоциите на човека отсреща и доста често можеш да го разбереш не правилно. :!: :!: :!: :!:
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Къде може да срещнем идеалния мъж?

Мнениеот Silvi » 08 Юни 2012, 16:45

Всички край вас са обвързани или семенни, а вие сте като третото колело на колата когато се събирате с приятели. Понякога ви иде да крещите защотото Голямата любов закъснява! Вероятно в стремежа си да Го откриете сте обиколили всички барове и дискотеки в града и околията, но истината е, че там най-малко можете да го срещнете.Там можете да срещнете поредната, но не и истинската. Ето си списък с местата където има най-голяма вероятност да го срещнете.

1. Улицата/ автобусната спирка

avtogara_1.jpg
avtogara_1.jpg (16.09 KiB) Прегледано 524 пъти


Разминавате се на улицата със случаен минувач, който внезапно ви е направил много силно впечатление. За щастие на него също сте му допаднали и той ви се усмихва. Не свеждайте глава, и не се изчервявайте, просто му се усмихнете. В отговор може да получите същото или пък едно „Здравей!” за начало. А що се отнася до отегчителното чакане на спирка – кой би могъл да предположи, че след един въпрос като „С кой автобус да стигна до центъра? ” може да последва друг като „ Желаете ли да излезем довечера? ”

2. В градският транспорт

в автобуса.jpg
в автобуса.jpg (138.19 KiB) Прегледано 524 пъти


В претъпкания автобус пътуването до дома може да ви се стори безкрайно, но можете да убиете скуката, като се огледате за някой интересен пътник. Ако и на него му е скучно предложете му солети и го попитайте в каква посока пътува. По-късно може да обсъждате къде ще ви води следващия уикенд.

3. Киното/ театърът


images (3).jpg
images (3).jpg (7.55 KiB) Прегледано 524 пъти

Били сте на интересна постановка и след приключването й отвън на стълбите ви спира добре сложен мъж и ви казва, че имате най-очарователната усмивка, за която би дал всичко за да я види отново. Дайте му шанс и вижте какво ще излезе.

4. Паркът

Разходката сред природата ви разтоварва истински и вие обичате да четете книга на фона на песента на птиците.
Книгата е повод за разговор, от който се възползват редица необвързани мъже. Ако пък сте на разходка с кучето си, то силният му нюх може да ви отведе при специалния човек, с когото вероятно в бъдеще ще се грижите заедно за домашния си любимец.

5. Вкъщи

Колкото и странно да ви звучи това е напълно възможно, ето как би могло да стане това:

- Нямате достъп до интернет, уведомили сте доставчика си и ето, че на помощ ви се притичва един страхотен мъж, който освен компютърния проблем, може да реши и този със сърцебиенето ви.
- Симпатичният ви съсед звъни на вратата, за да ви съобщи, че ще прави купон у тях и би искал да ви покани. Приемете поканата му и нека любовната фиеста започне.
- Излишно е да споменавам и социалните мрежи, в които имате стотици приятели, някои, от които може да се превърне и в „нещо повече”.
- Ако къщата ви гори, то ето ви повод да се запознаете с безстрашния пожарникар, който ще потуши пожара в жилището ви, но за сметка на това ще запали друг в съцето ви. Шегувам се, разбира се, макар да знам, че идеята да бъдете с мъж в униформа е твърде примамлива.
Най-общо казано не се отчайвайте, а просто търсете. Той единствения, идеалния, мъжът на мечтите и живота ви е някъде край вас. Само се огледайте!
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Къде може да срещнем идеалния мъж?

Мнениеот Камелия » 16 Юни 2012, 12:53

Идеалния мъж не трябва да го търсите, когато му дойде времето той сам ще ви потърси. Ако съдбата е решила ще гп срешнете, няма точна формула за любовта, няма и точно обозначени места където можете да срешнете мъжа на живота си. Той може да бъде всеки!
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Къде може да срещнем идеалния мъж?

Мнениеот d_2 » 11 Юли 2012, 15:10

Камелия написа:Идеалния мъж не трябва да го търсите, когато му дойде времето той сам ще ви потърси. Ако съдбата е решила ще гп срешнете, няма точна формула за любовта, няма и точно обозначени места където можете да срешнете мъжа на живота си. Той може да бъде всеки!


Изключително съм съгласна с теб Камелия. Няма рецепта, според която можеш да срещнеш любовта. Тя просто идва при теб, пресреща те по пътя ти ... Освен това не мисля, че има идеални хора, така че скъпи дами не очаквайте да ви пресрещне съвършенството ... :)
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта