Вашата идея за бъдещето на този форум?

Похвалете ни, окуражете ни, критикувайте ни или просто споделете!

Re: Вашата идея за бъдещето на този форум?

Мнениеот Пума » 29 Окт 2011, 13:31

Теми по градове, да, така ще е добр е:)
Пума
 
Мнения: 159
Регистриран на: 22 Юли 2011, 20:41

Re: Вашата идея за бъдещето на този форум?

Мнениеот qproin » 29 Окт 2011, 17:49

И на мен ми харесва така, форумът в стегнат и ясен и модераторите си вършат добре работата- вече две мои теми бяха преместени, за което ги поздравявам. Аз не обичам някви безкрайни писания- влезеш да търсиш нещо и забравяш за къде си тръгнал. Освен това не виждал и смисъл да се отделя форума по градове, тук всички търсим съвет за нещо. Ако те боли главата има ли значение, дали си от София или Русе- всички могат да ти дадат съвет.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Вашата идея за бъдещето на този форум?

Мнениеот valiart » 29 Окт 2011, 22:16

qproin написа:И на мен ми харесва така, форумът в стегнат и ясен и модераторите си вършат добре работата- вече две мои теми бяха преместени, за което ги поздравявам. Аз не обичам някви безкрайни писания- влезеш да търсиш нещо и забравяш за къде си тръгнал. Освен това не виждал и смисъл да се отделя форума по градове, тук всички търсим съвет за нещо. Ако те боли главата има ли значение, дали си от София или Русе- всички могат да ти дадат съвет.


Форумът наистина е стегнат, но няма да е лошо периодично модераторите да преглеждат коментарите и там където има нужда, ЗАЩОТО ИМА НУЖДА, да се намесват, като ги изтриват. По повод това с градовете не мисля, че е лоша идея. Ето тук доста се говори за Стара Загора и е чудесно! Консултират си се хората за кампании, кабинети, лекари, зъболекари и т.н. а останалите градове...Ето в това се изразява удобството за отделяне по градове, или хайде да не е по градове а по области, пак е добре. Сега разбирате, че аз като живея на 500 км от София каквото и да презентирате, няма как лесно да отида, но за нещо случващо се във Варна, някаква инициатива, със сигурност. А аз ще я следя. По повод на темите, не че нещо, ама бях поставила една за денталната медицина, още в началото. Не бях ориентирана кое как е що е и понеже я имаше ми я изтриха модераторите. Виждам, че е дублирана и една друга тема а си стоят двата поста. Става въпрос за:
"Възможно ли е истинско приятество между жени?" Темата е публикувана на
20 октомври 11:48pm от мен valiart
"Има ли приятелство между жени?" Темата е публикувана на
21 октомври в 2:08 pm от qproin
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Вашата идея за бъдещето на този форум?

Мнениеот qproin » 30 Окт 2011, 10:20

valiart написа:
qproin написа:И на мен ми харесва така, форумът в стегнат и ясен и модераторите си вършат добре работата- вече две мои теми бяха преместени, за което ги поздравявам. Аз не обичам някви безкрайни писания- влезеш да търсиш нещо и забравяш за къде си тръгнал. Освен това не виждал и смисъл да се отделя форума по градове, тук всички търсим съвет за нещо. Ако те боли главата има ли значение, дали си от София или Русе- всички могат да ти дадат съвет.


Форумът наистина е стегнат, но няма да е лошо периодично модераторите да преглеждат коментарите и там където има нужда, ЗАЩОТО ИМА НУЖДА, да се намесват, като ги изтриват. По повод това с градовете не мисля, че е лоша идея. Ето тук доста се говори за Стара Загора и е чудесно! Консултират си се хората за кампании, кабинети, лекари, зъболекари и т.н. а останалите градове...Ето в това се изразява удобството за отделяне по градове, или хайде да не е по градове а по области, пак е добре. Сега разбирате, че аз като живея на 500 км от София каквото и да презентирате, няма как лесно да отида, но за нещо случващо се във Варна, някаква инициатива, със сигурност. А аз ще я следя. По повод на темите, не че нещо, ама бях поставила една за денталната медицина, още в началото. Не бях ориентирана кое как е що е и понеже я имаше ми я изтриха модераторите. Виждам, че е дублирана и една друга тема а си стоят двата поста. Става въпрос за:
"Възможно ли е истинско приятество между жени?" Темата е публикувана на
20 октомври 11:48pm от мен valiart
"Има ли приятелство между жени?" Темата е публикувана на
21 октомври в 2:08 pm от qproin

Съгласна съм с теб, не съм видяла че си пуснала такава тема и пуснах и аз.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Вашата идея за бъдещето на този форум?

Мнениеот valiart » 30 Окт 2011, 12:02

Няма проблем, просто отбелязвам. Аз самата се обърках. Спомням си, че оставих коментар, а после не видях да го има а те били две теми. В случая може да премахнете тази, която аз съм поставила, защото там няма много коментари на други потребители.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Вашата идея за бъдещето на този форум?

Мнениеот Genoveva » 30 Окт 2011, 23:43

Пума написа:Теми по градове, да, така ще е добр е:)

Къде сте виждали форум разделен по градове? Бг Мама да не би да е разделен по градове? Хайде сега да не се бъркате с Голдън Пейджес?
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: Вашата идея за бъдещето на този форум?

Мнениеот Violetta » 31 Окт 2011, 00:18

valiart написа:Става въпрос за:
"Възможно ли е истинско приятество между жени?" Темата е публикувана на
20 октомври 11:48pm от мен valiart
"Има ли приятелство между жени?" Темата е публикувана на
21 октомври в 2:08 pm от qproin


Темите са правилни, истинско приятелство и приятелство са различни неща. :lol:
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Вашата идея за бъдещето на този форум?

Мнениеот FramarAdmin1 » 31 Окт 2011, 20:06

Благодаря ти за изчерпателния отговор така няма смисъл да обяснявам защо няма нужда да е по градове,основният замисъл на форума е ЗДРАВЕТО, радвам се че има потребители, които сами разбират че тук е мястото да се коментират всякакви проблеми свързани със здравето.Всичко останало по форума е създадено само и единствено за ваше удоволствие,за свободното ви време.Основната ни цел е пак повтарям ЗДРАВЕТО.Надявам се че сме полезни.
qproin написа:И на мен ми харесва така, форумът в стегнат и ясен и модераторите си вършат добре работата- вече две мои теми бяха преместени, за което ги поздравявам. Аз не обичам някви безкрайни писания- влезеш да търсиш нещо и забравяш за къде си тръгнал. Освен това не виждал и смисъл да се отделя форума по градове, тук всички търсим съвет за нещо. Ако те боли главата има ли значение, дали си от София или Русе- всички могат да ти дадат съвет.
Администратор на forum.framar.bg
При възникнало съмнение за здравословен проблем или нужда от лечение, моля винаги се обръщайте за медицинска консултация към квалифициран и правоспособен лекар или фармацевт.
Аватар
FramarAdmin1
 
Мнения: 61
Регистриран на: 17 Мар 2011, 15:51

Re: Вашата идея за бъдещето на този форум?

Мнениеот FramarAdmin1 » 31 Окт 2011, 20:14

valiart написа:Няма проблем, просто отбелязвам. Аз самата се обърках. Спомням си, че оставих коментар, а после не видях да го има а те били две теми. В случая може да премахнете тази, която аз съм поставила, защото там няма много коментари на други потребители.

Благодаря за забележката приемаме критика всякаква, може да ползвате търсачката която е направена с тази цел.Така ще се избегнат дублиране на теми, които може би сме пропуснали.
Администратор на forum.framar.bg
При възникнало съмнение за здравословен проблем или нужда от лечение, моля винаги се обръщайте за медицинска консултация към квалифициран и правоспособен лекар или фармацевт.
Аватар
FramarAdmin1
 
Мнения: 61
Регистриран на: 17 Мар 2011, 15:51

Re: Вашата идея за бъдещето на този форум?

Мнениеот Genoveva » 13 Ное 2011, 18:20

FramarAdmin1 написа:Благодаря ти за изчерпателния отговор така няма смисъл да обяснявам защо няма нужда да е по градове,основният замисъл на форума е ЗДРАВЕТО, радвам се че има потребители, които сами разбират че тук е мястото да се коментират всякакви проблеми свързани със здравето.Всичко останало по форума е създадено само и единствено за ваше удоволствие,за свободното ви време.Основната ни цел е пак повтарям ЗДРАВЕТО.Надявам се че сме полезни.
qproin написа:И на мен ми харесва така, форумът в стегнат и ясен и модераторите си вършат добре работата- вече две мои теми бяха преместени, за което ги поздравявам. Аз не обичам някви безкрайни писания- влезеш да търсиш нещо и забравяш за къде си тръгнал. Освен това не виждал и смисъл да се отделя форума по градове, тук всички търсим съвет за нещо. Ако те боли главата има ли значение, дали си от София или Русе- всички могат да ти дадат съвет.

Цитирам админа защото аз също смятам, че трябва да се наблегне на Здравето. Сайта е на здравна тематика, редно е и форума да бъде така. Тук имаме възможност да се обменя информация за заболявания, за лекарства, изследвания и лекари.Това е чудесно, но не мога да си обясня защо има толкова много теми, в които се дискутират сънотворни, обезболяващи и транквиланти?
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

ПредишнаСледваща

Назад към Въпроси и предложения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта