Вашата идея за бъдещето на този форум?

Похвалете ни, окуражете ни, критикувайте ни или просто споделете!

Re: Спечели с Фрамар - 7 - Пожелай ни късмет!

Мнениеот sise » 30 Мар 2011, 16:56

Здравейте и от мен. Поздравлнеия за интересните теми във форума, за начина по който сте се постарали да го построите и за възможността на всеки един от нас - потребителите да имаме възможността да ползваме актуална информация по интересуващите ни здравни въпроси.
Това което бих предложила е да има тема относно здравните вноски, как и къде могат да се внясят например от безработни, които са болни и неса внасяли такива, или кои групи болни са освободени от тях, промените свързани с това? Къде евентуално има открити кабинети в страната, които преглеждат безплатно по определени кампании, като например за рак на гърдата или маточната шийка, как можем да се запишем или да с възползваме от това; Друго което бих предложила е Да има тема като напримар "Да си помогнем взаимно" т.е. хора от цялата страна които имат нужда от медицински изделия, хранителни добавки и др. медицински консумативи, да могат да отправят призив за това към други такива , а в същото време да има и такива които да се отзоват иили да предложат такива изделия за ползване като например инвалидни колички и др. чрез вашия форум.
Бих предложила и тема свързана сс нелицензираните хранителни добавки попаднали в нашата страна и как да се предпазим да не купуваме такима от различни сайтовеу които предлагат например продукти за отслабване и т.н.
Това е засега което се сетих, редовно посещавам вашата страница и пожелавам изключителен успех на форума, много късмет и 1000 пъти х 1000 потребители и посетители за в бъдеще.
sise
 
Мнения: 12
Регистриран на: 30 Мар 2011, 16:27

Вашата идея за бъдещето на този форум?

Мнениеот FramarMedia » 30 Мар 2011, 19:18

Каквото и да си кажем, за този форум ние имаме нужда от вас. Но за да бъде приятно и полезно дългото/надяваме се/ съвместно пътуване през годините, дайте ни идея какво да променим, какво да развием, какво да се случи в този форум?
Както знаете, каквото обещаем, правим го! :)
:P
Аватар
FramarMedia
Модератор
 
Мнения: 427
Регистриран на: 26 Мар 2011, 10:39

Re: Спечели с Фрамар - 7 - Пожелай ни късмет!

Мнениеот KRIS » 02 Апр 2011, 19:28

Здравейте !
Моето предложение към вас е да разширите тематиката със статии за алтернативните методи за постигане на здраве самоусъвършенстване - като йога , медитация , например учението на Норбеков и др. Всеобщо е мнението ,че сайтът FRAMAR.BG държи първенство по отношение на предоставяне на информация за нови лекарствени форми и хранителни добавки. Желая успех !
KRIS
 
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Мар 2011, 11:33

Re: Вашата идея за бъдещето на този форум?

Мнениеот FramarMedia » 02 Апр 2011, 21:39

Здравейте!
До голяма степен, тази тема е застъпена тук.
Учението на Норбеков е изключително интересно, но се опасявам, че нямаме местни специалисти, които да ни помогнат да развием точно тази тема. Ако има такива, помогнете ни да ги намерим.
Аватар
FramarMedia
Модератор
 
Мнения: 427
Регистриран на: 26 Мар 2011, 10:39

Re: Вашата идея за бъдещето на този форум?

Мнениеот huanita » 07 Апр 2011, 11:30

Здравейте,
една техническа молба, ако може да сложите повече емотикони, че съм по-емоционална и тези не ми стигат, хубаво би били и да имам възможност да харесвам или да не харесвам пост , защото често нямам какво да допълня, но ми харесва да харесвам.


Относно тематичната част, мисля че е нужен един цял раздел за естетична медицина, която е много интересна на страшно много хора в Бг. Да има тема мезотерапия, филъри, ботокс, импланти /на всички места/ , лазер и фото реджувинейшън. Нека да бъде оформен този раздел и като информатор с адреси и телефони на естетични хирурзи идерматолози. И да бъдат публикувани имената на марките импланти и филъри и статии към тях за действието и противодействието. ;)

Със същият стил, нека има раздел и за репрокуктивно здраве - мъже, жени със синтезирани статии за инвитро, икси, инсеминации, всичко за спермограмата и т.н.
huanita
 
Мнения: 86
Регистриран на: 29 Мар 2011, 16:39

Re: Вашата идея за бъдещето на този форум?

Мнениеот FramarAdmin2 » 07 Апр 2011, 11:33

Приветствам идеите ви за теми във форума и ви предизвиквам да ги поставите! Все пак това е вашето поле на изразяване и мястото където ще получите отговори на въпросите си.
Администратор на forum.framar.bg
Аватар
FramarAdmin2
 
Мнения: 245
Регистриран на: 18 Мар 2011, 11:17

Re: Вашата идея за бъдещето на този форум?

Мнениеот The_The_Ramone » 09 Апр 2011, 20:31

Ще ми се да има теми за различните градове в страната. Ако искате да сте наистина национални, един форум България с подфоруми областните градове ще ви е от голяма полза. Ето, аз съм от София, но ми е интересно тук. Но ще искам да се запозная и с други софиянци, които пишат тук.
И още нещо, ще ми е интересно да помествам тук мои текстове, защо не направите един раздел, тип Блог.
От вас публиката, от нас творчеството.
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Re: Вашата идея за бъдещето на този форум?

Мнениеот valiart » 18 Окт 2011, 20:27

The_The_Ramone написа:Ще ми се да има теми за различните градове в страната. Ако искате да сте наистина национални, един форум България с подфоруми областните градове ще ви е от голяма полза. Ето, аз съм от София, но ми е интересно тук. Но ще искам да се запозная и с други софиянци, които пишат тук.
И още нещо, ще ми е интересно да помествам тук мои текстове, защо не направите един раздел, тип Блог.
От вас публиката, от нас творчеството.


Твърдо ЗА съм. Хубаво е да се обособят теми по градове.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Вашата идея за бъдещето на този форум?

Мнениеот geodeziq » 24 Окт 2011, 19:55

на мен много ми харесва така но винаги може още
geodeziq
 
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Окт 2011, 19:14

Re: Вашата идея за бъдещето на този форум?

Мнениеот Пума » 29 Окт 2011, 13:30

Много ми харесва форума! Много повече промоции да се пишат тук :)
Пума
 
Мнения: 159
Регистриран на: 22 Юли 2011, 20:41

Следваща

Назад към Въпроси и предложения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта