Солинген или... солинген?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Солинген или... солинген?

Мнениеот tochica » 08 Юни 2012, 11:16

Пресата за коса ми е на Solingen, а мъжа ми използва кюретата за пети. Много ми става страшно като започне да си реже кожичките на петите- брррррррр, но единствено това му помага, защото кожата му става прекалено груба и започва да се цепи. Качеството на продуктите няма смисъл да се коментира, защото е доказано с годините и цената на всеки един от тях е напълно оправдана. Аз съм на принципа, че по-евтиното винаги излиза по-скъпо :roll:
tochica
 
Мнения: 40
Регистриран на: 10 Май 2012, 15:24

Re: Солинген или... солинген?

Мнениеот bobito » 14 Юни 2012, 10:19

Солинген си е марка и няма какво да коментираме. Надали някой, който е използвал техните продукти, ще се изкаже негативно, а и не са чак толкова скъпи, колкото пишете. Майка ми ми подари несесера за маникюр сигурно преди 10 години и най-вероятно ще си го използвам доживот. Имам и бебешката ножичка, и пилата за пети :) Доволна съм от качеството, което предлагат, а и цените са достъпни - какво повече да искам :roll:
bobito
 
Мнения: 84
Регистриран на: 17 Апр 2012, 14:22

Re: Солинген или... солинген?

Мнениеот sanya » 25 Юни 2012, 16:22

Аз пък имам тенджери на Солинген, а също и комплект ножове плюс ножица за пиле. Скъпички са, но определено си заслужават парите. Марката си е световно призната, така че каквото и да си купите, няма да сбъркате. Сега съм си набелязала пилата за пети и една пинцета със скосени краища за по-фините косъмчета.
sanya
 
Мнения: 62
Регистриран на: 05 Апр 2012, 12:32

Re: Солинген или... солинген?

Мнениеот mariela4_ » 02 Юли 2013, 08:45

Имам комплект от пила, ножичка за нокти и писета. Много са ефикасни. Не съм сеинтересувала от цената, но съм чувала, че са скъпи, затова пък ефикасни :D
mariela4_
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Юли 2013, 08:43

Re: Солинген или... солинген?

Мнениеот Viktor.Ivanov » 18 Дек 2019, 10:07

Солинген също се правят в Китай. Не очаквайте разлика, освен в цената.
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта