Жълтите стотинки пари ли са?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Жълтите стотинки пари ли са?

Мнениеот Frac » 26 Мар 2018, 17:50

И аз много се дразня. Винаги оставям жълти стотинки и съм сигурна,ч е и други хора го правят. А ако не ми достигат 1, 2 и ми правят проблем. Иначе са си пари, кокото и дребни.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Жълтите стотинки пари ли са?

Мнениеот kalinka-kuku » 27 Мар 2018, 09:51

Точно затова винаги си вземам стотинките и много се дразня, когато някой не го направи! :evil: В крайна сметка много рядко ни правят жест за 4-5 стотинки (виж за 1-2 може), но и да те връщат едва ли не, защото нямаш достатъчно подходящи пари, пък е обидно!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Жълтите стотинки пари ли са?

Мнениеот Frac » 27 Мар 2018, 17:49

Аз вкъщи си ги събирам на едно място и вече доста са се увеличили. Чудя се къде да ги обменя, много им се мръщят по магазините, а в крайна сметка си трябват.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Жълтите стотинки пари ли са?

Мнениеот kauda » 27 Мар 2018, 21:37

Frac написа:Аз вкъщи си ги събирам на едно място и вече доста са се увеличили. Чудя се къде да ги обменя, много им се мръщят по магазините, а в крайна сметка си трябват.

Така е, цение с атакива, че са необходими. Аз имам една касичка, слагам, понякога се сещам и всемам малко в шепата и слагам в портмонето и ползвам, докато ги похарча, все някъде трябват 3, 5, 4 стотинки и ги харча така малко по малко, но пак не успявам да насмогна.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Жълтите стотинки пари ли са?

Мнениеот Mona_L » 28 Мар 2018, 09:19

Според мен става въпрос за това, колко са човечни и състрадателни магазинерите. Моята майка е работила в магазин и знае какво е клиентът срещу нея да има само няколко жълти стотинки, за да си купи хляб. Никога не е връщала хора, независимо колко жълти стотинки са се натрупали в касата.
Хората просто трябва да се опитат да са малко по-любезни и отзивчиви не само в магазините, а навсякъде.
Mona_L
 
Мнения: 11
Регистриран на: 28 Фев 2018, 15:42

Re: Жълтите стотинки пари ли са?

Мнениеот vanessa_ » 28 Мар 2018, 13:02

Mona_L написа:Според мен става въпрос за това, колко са човечни и състрадателни магазинерите. Моята майка е работила в магазин и знае какво е клиентът срещу нея да има само няколко жълти стотинки, за да си купи хляб. Никога не е връщала хора, независимо колко жълти стотинки са се натрупали в касата.
Хората просто трябва да се опитат да са малко по-любезни и отзивчиви не само в магазините, а навсякъде.

Точно! На мен са ми казвали "толкова много жълти стотинки не мога да ти взема" ... много грозно ми стана, така се бях ядосала и дълго време не пазарувах от този магазин! :evil:
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Жълтите стотинки пари ли са?

Мнениеот sad » 29 Мар 2018, 17:11

както пише пор разните мемета "като хвана едно дърво"
добре че не ми се е случвало, твърде бързо паля на четвърт и не съм убедена че магазинерката няма да си защитава правата ако я докопам, особено ако са ми последните пари за месеца.
Само най-долна твар ще предпочете да унижи някого пред това да изброи едни стотинки
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Жълтите стотинки пари ли са?

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Мар 2018, 20:16

Случи ли ми се пак викам КЗП! ай сиктир! Омръзнало ми е от тоя мързел, сякаш не са пари! Аз винаги си вземам жълтите стотинки, после като ми ги поискат си ги закръглят както им е угодно, уж не са пари, ама си докарват по 10-тина лева на седмица от такива недадени бакшиши!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Жълтите стотинки пари ли са?

Мнениеот Malina » 29 Мар 2018, 21:13

Аз на това му казвам номера! Мързи ги и понеже никой не ги взема, за тях не са пари, те не им влизат в касата като оборот и печалба! И затова не ги искат! :evil:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Жълтите стотинки пари ли са?

Мнениеот sad » 30 Мар 2018, 17:11

да видите как като не ти излиза касата се броят жълти стотинки и рязко влизат в сметката.....
Не са го закъсвали и за това не знаят, тяхната кожа!
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта