Крос сред природата или бягане във фитнес залата?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Крос сред природата или бягане във фитнес залата?

Мнениеот pjelev87 » 04 Юни 2012, 16:01

Какво ви е мнението по този въпрос и какви съвети бихте дали на начинаещите във фитнеса?


ааа.jpeg
ааа.jpeg (6.27 KiB) Прегледано 1266 пъти
или
images.jpeg
images.jpeg (9.2 KiB) Прегледано 1266 пъти
pjelev87
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Юни 2012, 15:04

Re: Крос сред природата или бягане във фитнес залата?

Мнениеот ivsss » 04 Юни 2012, 16:15

Лесен въпрос,следователно лесен отговор! :) Естествено крос сред природата! Първо,защото чистия въздух е важен за белите ни дробове.Второ,защото много по-приятно сред природата отколкото да трениращ в затворено пространство. :) Природата е начин за спорт,лечение и отдих,и нищо друго не може да я замени!
300px-Bachalpseeflowers.jpg
300px-Bachalpseeflowers.jpg (16.75 KiB) Прегледано 1264 пъти
ivsss
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Юни 2012, 16:04

Re: Крос сред природата или бягане във фитнес залата?

Мнениеот Камелия » 05 Юни 2012, 15:51

pjelev87 написа:Какво ви е мнението по този въпрос и какви съвети бихте дали на начинаещите във фитнеса?


ааа.jpeg
или
images.jpeg

Много интересна тема :lol: преди да изкажа своето мнение ми се иска да разбера какво е мнението на pjelev87 по темата!
Не ми се вярва да има хора, които да предпочитат да стоят във фитнес залата, а не отидат да побягат в парка или някъде сред природата. Що се отнася до ходенето на фитнес трябва да си наясно защо искаш да посещаваш фитнес залата. Ако е само за тонус можеш и да побягваш от време на време, но ако решиш да работиш за различни групи мускули ще ти трябва фитнес инструктор.
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Крос сред природата или бягане във фитнес залата?

Мнениеот delinda » 05 Юни 2012, 16:46

Аз съм фен на бягането сред природата. Мисля, че е много приятно, полезно и релаксиращо. Преди години дори имах възможност често да го практикувам, но вече не. :(
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Крос сред природата или бягане във фитнес залата?

Мнениеот teddy » 05 Юни 2012, 17:25

Разбира се, че избирам крос сред природата, защото ме зарежда с много енергия. Във фитнеса това няма как да стане, а и не съм привърженик на потенето в зала :mrgreen: Като малка тренирах радиозасичане и съм бягала из много гори, така че определено имам опит в това начинание ;)
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Крос сред природата или бягане във фитнес залата?

Мнениеот electra_edd » 21 Фев 2013, 10:47

Въпреки, че не съм фен, понеже ме мързи да ставам рано :) кросът сред природата е по добър вариант. Естествено ако е сред природата, а не покрай блока, до булеварда. А ако нямаме избор и в залата върши работа :)
electra_edd
 
Мнения: 58
Регистриран на: 21 Фев 2013, 10:22

Re: Крос сред природата или бягане във фитнес залата?

Мнениеот monster » 21 Фев 2013, 10:54

Естествено, че сред природата :P Няма по - зареждащо нещо от свежият въздух и зелената гледка. Съчетанието с леко кросче ще ни накара да се чувстваме направо бесмъртни :P
monster
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Фев 2013, 10:26

Re: Крос сред природата или бягане във фитнес залата?

Мнениеот winterrose » 25 Фев 2013, 21:50

Крос сред природата зарежда както нищо друго. Сигурна съм, че всеки предпочита да се раздвижи на чист въздух, отколкото в залата. Друг е въпросът, че не винаги е възможно и пътеката остава единствената алтернатива.
winterrose
 
Мнения: 185
Регистриран на: 30 Мар 2011, 20:18

Re: Крос сред природата или бягане във фитнес залата?

Мнениеот qna toneva » 25 Фев 2013, 23:28

предпочитам крос сред природата ;) свеж въздух,разстителност,много по-отпускащо и отпочиващо изживяване..... :shock:
qna toneva
 
Мнения: 162
Регистриран на: 17 Фев 2013, 17:11

Re: Крос сред природата или бягане във фитнес залата?

Мнениеот ninars » 26 Фев 2013, 14:49

Съдейки по коментарите в темата...фитнес залите ще фалират :D Всеки отговаря крос, но във фитнесите е препълнено с любители на природата :lol: Естествено, че кросът сред зеленина е по - добър вариант, но защо тогава повечето избират да се потят сред огледала и фитнес уреди...Суета ли е?
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Следваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron