Скандал в Ада Тепе

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Скандал в Ада Тепе

Мнениеот Bella » 13 Юни 2012, 10:26

Поредната правителствена небрежност породи скандал, след като бе издаден документ на златодобивната фирма "Болкан минерал енд Майнинг" за добиване на ценния метал в местността Ада Тепе край Крумовград.
Въпросната фирма е получила разрешение за концесия на мините за злато без здравно заключение на инвестиционния проект за добив и обработка на златни руди. До всички медии днес се получи писмо, което уличава правителството в небрежност и не познаване на законите в държавата ни.
Какви размери ще придобие въпросният скандал в Ада Тепе и до кога правителството ще прави толкова очевадни грешки?
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

Re: Скандал в Ада Тепе

Мнениеот boncho green » 13 Юни 2012, 10:38

Скъпа ми, bella, още ли продължаваш да се възмущаваш на подобни разобличавания? Честно да ти кажа, в началото искрено се ядосвах на тези "скандали". Най-забавни ми бяха записите от телефони на политици с разговори за уреждане на корупционни схеми. Ако имате спомен, в един такъв план бе замесен и самият ни министър председател с инициали Б.Б. Дали е случайно, че вече другото лице от скандала (Мишо Бирата) не е сред живите?

Конкретно за случая - всеки път чакам оставки и този път се надявам на подобно развитие, но опита ми показва, че ще е поредното чудо за 3 дни!

Радвам се на хората, чийто ентусиазъм не стихва да разкриват подобни случаи на крупни измами, дерзайте, може и някой ден трудът ви да бъде възнаграден!
boncho green
 
Мнения: 67
Регистриран на: 09 Май 2012, 17:24

Re: Скандал в Ада Тепе

Мнениеот yoanna » 13 Юни 2012, 11:16

Bella написа:Поредната правителствена небрежност породи скандал, след като бе издаден документ на златодобивната фирма "Болкан минерал енд Майнинг" за добиване на ценния метал в местността Ада Тепе край Крумовград.
Въпросната фирма е получила разрешение за концесия на мините за злато без здравно заключение на инвестиционния проект за добив и обработка на златни руди. До всички медии днес се получи писмо, което уличава правителството в небрежност и не познаване на законите в държавата ни.
Какви размери ще придобие въпросният скандал в Ада Тепе и до кога правителството ще прави толкова очевадни грешки?

Каква небрежност, какви грешки, нима мислиш, че това е случайно?! Естествено, че тази "очевадна грешка" е следствие от нечии интереси, как иначе :x Те, ако могат и държавата ще продадат гадовете недни! Съжалявам, че съм толкова груба, но ми писна да слушам за правителствените "гафове" и как щяло да има наказания - КОГА? Този път наистина трябва да има оставки, при това на няколко нива, като се почне от най-горното!
yoanna
 
Мнения: 61
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:17

Re: Скандал в Ада Тепе

Мнениеот Bella » 13 Юни 2012, 11:50

yoanna написа:
Bella написа:Поредната правителствена небрежност породи скандал, след като бе издаден документ на златодобивната фирма "Болкан минерал енд Майнинг" за добиване на ценния метал в местността Ада Тепе край Крумовград.
Въпросната фирма е получила разрешение за концесия на мините за злато без здравно заключение на инвестиционния проект за добив и обработка на златни руди. До всички медии днес се получи писмо, което уличава правителството в небрежност и не познаване на законите в държавата ни.
Какви размери ще придобие въпросният скандал в Ада Тепе и до кога правителството ще прави толкова очевадни грешки?

Каква небрежност, какви грешки, нима мислиш, че това е случайно?! Естествено, че тази "очевадна грешка" е следствие от нечии интереси, как иначе :x Те, ако могат и държавата ще продадат гадовете недни! Съжалявам, че съм толкова груба, но ми писна да слушам за правителствените "гафове" и как щяло да има наказания - КОГА? Този път наистина трябва да има оставки, при това на няколко нива, като се почне от най-горното!

Е естествено, че няма случайни неща. най-лошото е,че всичко се случва пред очите ни, а нищо не можем да направим. Това е мили сънародници, в такава държава живеем, в държава където се шири шуробаджанащината и дебелите комунистически връзки нямат късане!
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

Re: Скандал в Ада Тепе

Мнениеот Снежана » 14 Юни 2012, 13:24

Вероятно и този скандал ще бъде потулен тъй като нищо не се чу в медийното пространство. Ами.... добре дошли в България!
Снежана
 
Мнения: 153
Регистриран на: 09 Май 2012, 08:58


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта