Що е то "днешната младеж" и какви са проблемите й?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Що е то "днешната младеж" и какви са проблемите й?

Мнениеот Rali_hr » 01 Окт 2018, 14:25

И аз си мисля, че са същите, даже майка ми на времето ми е казвала - ние каквото сме правили, вие сега нищо не правите, в смисъл, че даже и по-големи глупости са правели.
Да, времето е било по-безопасно, но например тя се е измъквала от къщата им на село, докато аз не съм си и помисляла вечерта да се измъкна от къщи.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Що е то "днешната младеж" и какви са проблемите й?

Мнениеот Drama_Queen » 01 Окт 2018, 15:58

masada написа:Проблемът на днешните млади е в пълният им непукизъм( не се отнася за всички). Не сядат една книга да прочетат, нямат си и представа от елементарни неща. Как да пишат и да се изразяват правилно като нямат никакъв речник?! :roll:

ти пък мноо разбираш!!! нямам си никви проблеми!!! на теб къв ти е проблема, че си искарвам парите по-лесно нали!?! ай ни са прай!!!
Аватар
Drama_Queen
 
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Мар 2018, 14:21

Re: Що е то "днешната младеж" и какви са проблемите й?

Мнениеот Ваня Стойчева » 08 Окт 2018, 13:47

Как си изкарваш парите, със срещи с богати чичковци, на възрастта на баща ти ли? :lol:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Що е то "днешната младеж" и какви са проблемите й?

Мнениеот Милинка » 08 Окт 2018, 14:37

Аз май ги минах този период, но мога да споделя, че проблемите са много сходни, но през призмата на новото време. Употребяват се нови термини и въобще комуникацията е на друго ниво - термини и изразяване. Но общо взето-пари, връзки, купони, как да си по-независим и да правиш какво искаш (сякаш познават света и нищо не ги застрашава).
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Що е то "днешната младеж" и какви са проблемите й?

Мнениеот Jully » 09 Окт 2018, 10:58

Милинка написа:Аз май ги минах този период, но мога да споделя, че проблемите са много сходни, но през призмата на новото време. Употребяват се нови термини и въобще комуникацията е на друго ниво - термини и изразяване. Но общо взето-пари, връзки, купони, как да си по-независим и да правиш какво искаш (сякаш познават света и нищо не ги застрашава).

Точно,темите са същите, само проявата им може да е малко по-различна от обичайната.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта