Младежта на България - настояще и бъдеще.

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Младежта на България - настояще и бъдеще.

Мнениеот Elica » 22 Яну 2015, 16:51

Модите в момента много влияят на тийновете, сега е модерно да си лош, модерно е да пиеш и да пушиш, а ако друсаш нещо то си супер вървежен и отворен... :roll:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Младежта на България - настояще и бъдеще.

Мнениеот Rali_hr » 29 Яну 2015, 14:48

Elica написа:Модите в момента много влияят на тийновете, сега е модерно да си лош, модерно е да пиеш и да пушиш, а ако друсаш нещо то си супер вървежен и отворен... :roll:

за съжаление сега лошите момчета и момичета са много вървежни, родителите често не успяваме да се справим с децата си.. :(
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Младежта на България - настояще и бъдеще.

Мнениеот Lollipop » 27 Юли 2015, 08:13

Винаги съм се чудила, тези които роптаят срещу лошите деца са им родителите в действителност. Просто прехвърлят собствения си провал върху децата си...
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Младежта на България - настояще и бъдеще.

Мнениеот Rali_hr » 27 Юли 2015, 08:43

Lollipop написа:Винаги съм се чудила, тези които роптаят срещу лошите деца са им родителите в действителност. Просто прехвърлят собствения си провал върху децата си...

Имаш право до някъде, в много случаи добрите ни деца се влияят от лошите деца, чиито родители по-скоро са се провалили!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Младежта на България - настояще и бъдеще.

Мнениеот dejavu » 27 Юли 2015, 13:52

Rali_hr написа:
Lollipop написа:Винаги съм се чудила, тези които роптаят срещу лошите деца са им родителите в действителност. Просто прехвърлят собствения си провал върху децата си...

Имаш право до някъде, в много случаи добрите ни деца се влияят от лошите деца, чиито родители по-скоро са се провалили!

Неизбежно е, предполагам и сама забелязваш в себе си някои неща, които мразиш у майка си, но е неизбежно, това е личният пример, който е предаден без да го искаш!
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Младежта на България - настояще и бъдеще.

Мнениеот Andrey » 27 Юли 2015, 14:47

Значи излиза, че и майките не са стока и затова децата им са меко казано евтини проситутки.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Младежта на България - настояще и бъдеще.

Мнениеот mix_twix » 27 Юли 2015, 17:47

Andrey написа:Значи излиза, че и майките не са стока и затова децата им са меко казано евтини проситутки.

В крайна сметка децата подражават, затова съм спокоен за моите бъдещи деца ще са супер пичове, сигурен съм ;) Ще им намеря яка майка, пък за себе си съм сигурен какъв съм хохоох :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Младежта на България - настояще и бъдеще.

Мнениеот веселказасмяна » 28 Юли 2015, 13:56

Andrey написа:Значи излиза, че и майките не са стока и затова децата им са меко казано евтини проситутки.

Ами близо си или просто не са стигнали дотам, та да възпитат как не трябва да ставаш такъв, тъй като в България сякаш системата те завлича право там, ако се пуснеш по течението :roll: :oops:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Младежта на България - настояще и бъдеще.

Мнениеот Ваня Стойчева » 28 Юли 2015, 15:41

В крайна сметка е въпрос на лично отношение към децата, примера който им даваме е най-важния! Много семейства нямат елементарно уважение помежду си, децата лесно се поддават, защото няма ценноси.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Младежта на България - настояще и бъдеще.

Мнениеот pavleta » 18 Фев 2016, 17:02

На фона на пошлото, глупаво и незаинтересовано поколение, което описваме, смятам, че има и доста млади хора, които като поговориш с тях и видиш с какво се занимават, те изумяват и добиваш надежда, че не всичко е загубено. Не всичко е толкова зле.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта