Препоръчайте ми АГ клиника

Болници, медицински центрове, лекарски кабинети, аптеки - полезна информация и мнения на пациенти!

Препоръчайте ми АГ клиника

Мнениеот belle_vie » 01 Апр 2011, 11:14

На скоро разбрах, че съм бременна, което много ме радва, но е време да се ориентирам към специалист и клиника,където ще се грижат най-добре за мен през всичките месеци на бременността ми. Чувала съм добри отзиви за Ниамед, някой ползвал ли е услугите им, помогнете ме, добре ли съм се ориентирала?
belle_vie
 
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Мар 2011, 11:18


Re: Препоръчайте ми АГ клиника

Мнениеот mary jane » 08 Апр 2011, 16:54

Ако си решила в Стара Загора, нямаш голям избор - или Ниамед или Иван Рилски. Имам приятелки, които са раждали в Иван Рилски и са много доволни.
Аз лично родих в Пловдив в АГ Болница Селена. Просто нямам никакви забележки. Всичко е на ниво - обслужване, специалисти, хигиена. Всички там са много мили и те карат да се чувстваш добре и да си спокойна, което според мен е много важно за майката и новороденото и бебче.
Аватар
mary jane
 
Мнения: 77
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:11

Re: Препоръчайте ми АГ клиника

Мнениеот qproin » 18 Окт 2011, 17:29

ПЛЕВЕН СВЕТА МАРИНА. Много съм доволна от тази клиника, и лекарите и помощния персонал са на ниво
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Препоръчайте ми АГ клиника

Мнениеот valiart » 18 Окт 2011, 17:48

Хубаво е, че сте публикували информация и за училището за бъдещи родители. Но къде има такова в Добрич? Ще се радвам тук да споделят мнение и родители, които са посещавали такива училища.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Препоръчайте ми АГ клиника

Мнениеот svetlana77 » 12 Ное 2011, 15:26

Здравейте относно добрич предстои откриване на такова училище филиал на Софииското "аз ти то" За повече информация може да ми пишете на мейл svet_tet@abv.bg аз ще бъда лектор за гр добрич или на aztito.com
svetlana77
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Ное 2011, 15:18

Re: Препоръчайте ми АГ клиника

Мнениеот valiart » 12 Ное 2011, 22:40

svetlana77 написа:Здравейте относно добрич предстои откриване на такова училище филиал на Софииското "аз ти то" За повече информация може да ми пишете на мейл svet_tet@abv.bg аз ще бъда лектор за гр добрич или на aztito.com


Чудесно!:) Благодаря Ви много за отговора, ще се свържа с вас на посочения e-mail за повече информация.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Препоръчайте ми АГ клиника

Мнениеот сиско » 30 Ное 2011, 22:03

Препоръчвам също акушеро-гинекологична клиника Сливен. Всичко там е на ниво, а и персонала и докторите са страхотни.
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Препоръчайте ми АГ клиника

Мнениеот tweety » 01 Дек 2011, 11:19

qproin написа:ПЛЕВЕН СВЕТА МАРИНА. Много съм доволна от тази клиника, и лекарите и помощния персонал са на ниво

Това клиниката, в която се правят инвитро процедури ли е?
сиско написа:Препоръчвам също акушеро-гинекологична клиника Сливен. Всичко там е на ниво, а и персонала и докторите са страхотни.

Коя клиника е това? Дай повече координати!
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Препоръчайте ми АГ клиника

Мнениеот qproin » 03 Дек 2011, 15:32

tweety написа:
qproin написа:ПЛЕВЕН СВЕТА МАРИНА. Много съм доволна от тази клиника, и лекарите и помощния персонал са на ниво

Това клиниката, в която се правят инвитро процедури ли е?
сиско написа:Препоръчвам също акушеро-гинекологична клиника Сливен. Всичко там е на ниво, а и персонала и докторите са страхотни.

Коя клиника е това? Дай повече координати!

Не се правят инвитро процедури там ако не се лъжа, има друга клиника в Плевен за това.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Следваща

Назад към Здравни адреси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта