Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот S_Milenska » 15 Мар 2017, 15:27

Не знам, но на мъжете наистина много неща им се получават по-лесно, като отслабването, може би защото не са спазвали толкова много диети и тялото им не е свикнало да бъде тормозено.
А че напълняват, това сякаш е нормално.. но не и на 40, а може и по-рано, семейния живот и според мен дава своето отражение.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Мар 2017, 20:15

Чудесен повод е жените и мъжете в семейството да преминат на по-здравословен режим от опасения, че може да развалят фигурите си. :) ето полезно нещо!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот Kaya » 16 Мар 2017, 10:49

Стимул, ако мъжът реши, че иска да се вталява, режим у дома би му помогнал, но повечето просто си казват, че с годините са натрупали излишни килограми и няма защо да се мъчат да ги свалят. Та то жените си го мислим, какво остава за мъжете....
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот nefertiti » 16 Мар 2017, 12:57

Andrey написа:Ако имат някой стабилен дефект, да трябва да се оправи, но аз още нямам бръчки а съм на 35 трябва ли да тръгна да ходя по козметици? :mrgreen: Ако му дойде времето и изведнъж се сбръчкам като стафида може да ида. :)
Според мен най-голям проблем е вредната храна и влошаването на здравето и на кожата най-вече, след 40 години много увисвания се образуват не от друго, а от малкото спорт, ако тея неща се поправят, може и да е друго положението и да не изглеждат като бащи на жените си,както е даден пример по-горе.



Абе то ако се сбръчкаш като стафида, вече по-трудно ще се оправят пораженията. :smile: Трябва като видиш, че натам вървят нещата да вземеш мерки, а не вече като е катастрофално положението и си станал на стафида. И един съвет - в никакъв случай при козметици, а при опитни лекари, които си разбират от работата, иначе по-зле ще стане положението. А за увисването след 40-те си прав, но и те трудно се оправят само със спорт.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот Локумът » 20 Мар 2017, 15:55

Вижте сега, като дойдат 40-те години вече мислим за по-луксозни коли, а не за посещения при козметичките. Аз като станах на 40 си купих каравана и така стои, от както станах на 41. На козметик не съм ходил, нито на дерматолог, нито имам хеалурон или както там се пише. :) и се гордея с това, аз съм си мъж, не мисля да се превръщам с красавица. :mrgreen:
А за дебелината, като гледам на жените тук във форума тва не им дреме, важното е да има опънати бръчки, но ако храните мъжа си достатъчно, той и без друго ще си изпъне бръчките.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот Paladin » 27 Юли 2017, 10:37

Всеки може да е слаб, стига да иска и да промени начина си на хранене, малко по-сериозна и организирана диета нещата се получават. И е супер лесно и просто - само се ограничават въглехидратите. Минавата на месо и зеленчуци и килограмите почват да се топят сами, даже вие ще се чувствате, всено едно гледате отстрани и се случва на някой друг. Така е и на 40 и на 50 и на 100 години.
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Юли 2017, 15:48

То и аз така съм чувала, ама като нямам време да си сготвям нисковъглехидратно си готвя с много въглеихдрати. Най-лесно да изядеш 2-3 сандвича нажързо :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот miron » 30 Авг 2017, 09:08

За да се получат нешата трябва да се внимава с яденето, не става да се яде на корем и после да се чудим що сме надебелели да речем. Дори и режимът да не е строг, трябва да има правила, към които да се придържаме. Тва е лесно, само да трябва да стане начин на живот,което е най-трудното.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот kalina_216 » 01 Сеп 2017, 10:34

С годините метаболизма се забавя, затова с промяната на годините трябва да се промени и начина на хранене, всеки трябва да намери своя такъв, че да не дебелее. Основен проблем е, че ние сме свикнали да се храним с много въглехидрати, а това не е никак добре. И то не хапваме боб, картофи, леща, грах, а ядем много тестени храни, захар, бяло брашно, соленки,кифлички и т.н. все ббързи въглехидрати, които изстрелват кръвната ни захар във висините. Организма не може да се справи с това постоянно повишаване на кръвната захар и идват и следващите проблеми. Затова е добре да се ограничат тези въглехидрати, да се премине на по-балансирана диета, още около 30-те години (да не кажа и по-рано), трябва да се застъпим сериозно за здравословното хранаене и това да остане начина ни на живот завинаги. Ако искаме това завинаги да е дълго време.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Наднорменото тегло след 40тата година при мъжете

Мнениеот fawla » 01 Сеп 2017, 11:55

Проблем е, че ние се храним много лошо всички. Ако ядем по-правилна храна и по-номална, няма да имаме такива проблеми и с възрастта няма да се налага нищо да променяме. Ограничаването на тестените храни е предостатъчно за решаването на проблемите с килограмите.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта