"ХЕПАТОФЕЛИН" - при чернодробни заболявания

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: "ХЕПАТОФЕЛИН" - при чернодробни заболявания

Мнениеот eli » 22 Мар 2012, 15:01

Хепатофелин е изцяло натурален продукт и не би трябвало да предизвиква такива странични ефекти, освен ако нямаш някаква непоносимост към някоя от съставките.
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: "ХЕПАТОФЕЛИН" - при чернодробни заболявания

Мнениеот herkules2 » 12 Юли 2012, 17:47

Здравейте, след тежката зима, през пролетта усетих тежест в черният дроб, особено когато прекалим с виното и ракията с комшията и реших през лятото да си направя профилактика. Купих си хепатофелин за три месеца, увеличих плодовете и зеленчуците в храната и изключих мазните меса и пърженото. Така вече около месец. Много рядко се случваше да ударя по една ракия и толкова. Преди 5-6 дена обаче, пак с комшията решихме с малко мента да се разхладим и така от приказка на приказка .... 500-600гр. мента съм изпил. На следващият ден отново се появи онази тежест. Лошото е че вече 5 дена не изчезва, както е било преди, да кажем след 1-2 дена. Усещането е по-различно - понякога е като раздиране. Чувал съм, че при подобна профилактика се изхвърлят камъни от черният дроб и че понякога това е свързано с прилошаване, тежест и други такива. Ако е това - добре. Въпроса ми е, как действа подобно количество алкохол, при положение, че съм приемал хепатофелин един месец почти и и не съм спирам, дори и сега да го вземам? Да не съм направил някоя по-сериозна бела? Изобщо как стои въпроса със смесването на хепатофелин и употребата на алкохол?
herkules2
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Юли 2012, 17:34

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта