Студенти по Фармация? Работа?

Похвалете ни, окуражете ни, критикувайте ни или просто споделете!

Студенти по Фармация? Работа?

Мнениеот PhytoPharmacy » 11 Юли 2012, 17:52

Здравейте, Фрамар! :) Извинявам се за вероятно доста непрофесионалния начин, по който подхождам относно задаването на този важен въпрос, та той е: Има ли вариант ? Търсят ли се в Аптеките(на първо място вашата верига) за заместване през летните месеци, за стаж и като цяло за лятна работа на някакъв пост при Вас студенти по Фармация? (в моят случай сме двама: момиче и момче, ще сме 2ри курс, МУ-София) Ще се радвам да получа отговор, тъй като тази информация силно ме интересува :!: Благодаря предварително и всичко хубаво! ;)
Изображение
Аватар
PhytoPharmacy
 
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Юли 2012, 17:25
Местоположение: Стара Загора

Re: Студенти по Фармация? Работа?

Мнениеот Genoveva » 14 Юли 2012, 15:24

PhytoPharmacy написа:Здравейте, Фрамар! :) Извинявам се за вероятно доста непрофесионалния начин, по който подхождам относно задаването на този важен въпрос, та той е: Има ли вариант ? Търсят ли се в Аптеките(на първо място вашата верига) за заместване през летните месеци, за стаж и като цяло за лятна работа на някакъв пост при Вас студенти по Фармация? (в моят случай сме двама: момиче и момче, ще сме 2ри курс, МУ-София) Ще се радвам да получа отговор, тъй като тази информация силно ме интересува :!: Благодаря предварително и всичко хубаво! ;)

Наистина много непрофесионално, да търсите работа чрез форум. Защо не попитате директно или не потърсите информация в сайта: http://www.framar.bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%B ... 1%80%D0%B0, ето тук можете да следите за свободните работни позиции! Успех!
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: Студенти по Фармация? Работа?

Мнениеот PhytoPharmacy » 17 Юли 2012, 14:31

Единственото, което питам е не "може ли да ме вземете на работа" а "бихте ли ми казали как стоят нещата" това е то... интересно ми беше каква информация би ми била дадена.
Изображение
Аватар
PhytoPharmacy
 
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Юли 2012, 17:25
Местоположение: Стара Загора

Re: Студенти по Фармация? Работа?

Мнениеот FramarMedia » 21 Юли 2012, 18:56

Здравейте! За съжаление, всички места за стажуване са заети още от края на април месец, малко късно сте се сетили. Ако можем да помогнем с нещо...?
Аватар
FramarMedia
Модератор
 
Мнения: 427
Регистриран на: 26 Мар 2011, 10:39


Назад към Въпроси и предложения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта