Имам алергичен ринит някой знаели нещо повече ?

Re: Имам алергичен ринит някой знаели нещо повече ?

Мнениеот jonsanT » 24 Апр 2011, 08:37

Пробвах и кларитин табл.,чудесен ефект,но в момента в който спрях да ги пия започна старата песен на нов глас (един такъв алергичен) :D ... с една дума ефекта е горе долу 1 тб. за 1 ден :?
Аватар
jonsanT
 
Мнения: 13
Регистриран на: 31 Мар 2011, 09:00

Re: Имам алергичен ринит някой знаели нещо повече ?

Мнениеот Ralica23 » 30 Апр 2011, 00:14

Здравейте, имам същия проблем с алергичен ринит, който се усложни, тъй като 3 месеца не можаха да го диагностицират! Алергията ме удари във венците, при които също се появиха тежки алергични симптоми по думите на зъболекарката, а също и в очите, които овреме на време усещам доста подути! Та ми изписаха Авамис, за който създателят на темата говори и имам следният въпрос: След колко време отшумяват симптомите при вас? Защото мен определено ме облекчава, пооправиха ми се и венците, но въпреки това няма излгеди да ми размине задната секреция и дрезненето под дясното око? Ако някой може да сподели как действа въпросният Авамис при него- ще бъда много щастлива!
Ralica23
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Апр 2011, 00:05

Re: Имам алергичен ринит някой знаели нещо повече ?

Мнениеот Dr Blagoeva » 30 Апр 2011, 19:29

• При хронични (ревматизъм, Алцхаймер) , автоимунни заболявания,алергии, херпес – за деца над 12 г. и възрастни COLOSTRUM 2 пъти по 2 капсули дневно (сутрин и вечер) ИЛИ 2 пъти по 2 ч.л. дневно в продължение на минимум 3 месеца. Дозата за по-малки деца отново е на половина.
• За профилактика и повишаване на имунитета – за деца над 12 г. и възрастни COLOSTRUM 2 пъти по 1 капсула дневно (сутрин и вечер) ИЛИ 2 пъти по 1 ч.л. дневно. Дозата за по-малки деца отново е на половина.
tel 0 882 211 297
Dr Blagoeva
 
Мнения: 27
Регистриран на: 07 Апр 2011, 11:38

Re: Имам алергичен ринит някой знаели нещо повече ?

Мнениеот IvetooX » 04 Мар 2018, 21:43

Това е най-честото заболяване през преходните сезони. Внимавай, има доста лекарства, намери кое ти действа и напред.
IvetooX
 
Мнения: 57
Регистриран на: 11 Фев 2018, 17:30

Предишна

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани със Заболявания уши, нос, гърло (УНГ)

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта