Имам алергичен ринит някой знаели нещо повече ?

Имам алергичен ринит някой знаели нещо повече ?

Мнениеот bisertaskov » 01 Апр 2011, 17:11

Постоянно ми тече носа и ми се възпаляват очите понякога боли челото.Ходих на специалист и след прегледа установиха че имам Алергичен ринит.Пръсках си Авамис последно,сега идва пролет и почват проблемите.Някой да препоръча нещо моля.
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Имам алергичен ринит някой знаели нещо повече ?

Мнениеот Tea » 02 Апр 2011, 18:45

testvan li si kam kakvo si alergi4en na men mi pomaga neo-rinaktiv
Tea
 
Мнения: 16
Регистриран на: 01 Апр 2011, 00:30

Re: Имам алергичен ринит някой знаели нещо повече ?

Мнениеот Dr Violina Todeva » 03 Апр 2011, 19:53

bisertaskov написа:Постоянно ми тече носа и ми се възпаляват очите понякога боли челото.Ходих на специалист и след прегледа установиха че имам Алергичен ринит.Пръсках си Авамис последно,сега идва пролет и почват проблемите.Някой да препоръча нещо моля.

Обикновено сезонното приемане на Антихистамини върши добра работа.
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Имам алергичен ринит някой знаели нещо повече ?

Мнениеот Iveto » 04 Апр 2011, 19:51

Dr Violina Todeva написа:
bisertaskov написа:Постоянно ми тече носа и ми се възпаляват очите понякога боли челото.Ходих на специалист и след прегледа установиха че имам Алергичен ринит.Пръсках си Авамис последно,сега идва пролет и почват проблемите.Някой да препоръча нещо моля.

Обикновено сезонното приемане на Антихистамини върши добра работа.

Какви са тия антихистамини обяснете по подробно това нищо не ми говори
Аватар
Iveto
 
Мнения: 46
Регистриран на: 31 Мар 2011, 19:40

Re: Имам алергичен ринит някой знаели нещо повече ?

Мнениеот neven » 06 Апр 2011, 17:27

Най-важното е да се установи коя е причината за елергията. Оттам нататък, до колкото знам, алергичният ринит е лечим на 100%, когато се започне лечение навреме. При хората на средна възраст шансът да се излекуват е по-малък. Но определено не става с обичайните спрейове и капки. Това го виждам по майка ми. Трябва точна диагноза и да се определи конкретен алерген, срещу който да се приложи адекватно лечение. Не е невъзможно!
neven
 
Мнения: 6
Регистриран на: 05 Апр 2011, 22:43

Re: Имам алергичен ринит някой знаели нещо повече ?

Мнениеот Chat noir » 11 Апр 2011, 16:40

По време на интензивния цъфтеж на тревите, когато концентрацията на полени е най- голяма, приемам Зодак. Много съм доволна. Не причинява сънливост и не е скъп.
Аватар
Chat noir
 
Мнения: 24
Регистриран на: 07 Апр 2011, 21:25

Re: Имам алергичен ринит някой знаели нещо повече ?

Мнениеот Margo » 12 Апр 2011, 12:23

Chat noir написа:По време на интензивния цъфтеж на тревите, когато концентрацията на полени е най- голяма, приемам Зодак. Много съм доволна. Не причинява сънливост и не е скъп.

Има ли шанс да се излекуваш от този алергичен ринит или ще си караш все така?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Имам алергичен ринит някой знаели нещо повече ?

Мнениеот bisertaskov » 12 Апр 2011, 21:52

Margo написа:
Chat noir написа:По време на интензивния цъфтеж на тревите, когато концентрацията на полени е най- голяма, приемам Зодак. Много съм доволна. Не причинява сънливост и не е скъп.

Има ли шанс да се излекуваш от този алергичен ринит или ще си караш все така?

Да ти кажа с алергичен ринит съм от 4 години само сменям препарати облекчение има ама лечение за сега не :( :( :(
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Имам алергичен ринит някой знаели нещо повече ?

Мнениеот jonsanT » 13 Апр 2011, 09:48

И аз съм на същото дередже :D и вече съм убеден че лекуване няма,иначе имам добри резултати от виброцил и най-хубавото е че го прилагам в носа,а облекчава и дискомфорта в гърлото и очите :geek:
Аватар
jonsanT
 
Мнения: 13
Регистриран на: 31 Мар 2011, 09:00

Re: Имам алергичен ринит някой знаели нещо повече ?

Мнениеот bisertaskov » 14 Апр 2011, 00:11

jonsanT написа:И аз съм на същото дередже :D и вече съм убеден че лекуване няма,иначе имам добри резултати от виброцил и най-хубавото е че го прилагам в носа,а облекчава и дискомфорта в гърлото и очите :geek:

Виброцил съм пробвал горе долу може да се каже има ефект,нещо ново не си ли пробвал ?
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Следваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани със Заболявания уши, нос, гърло (УНГ)

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта