Най-шантавите срещи, на които сте били

Re: Най-шантавите срещи, на които сте били

Мнениеот Rali_hr » 11 Дек 2014, 12:33

Andrey написа:Онзи ден ходих на една среща хора. Излизаме, някаква готина мацка, говорим си и стана към 9:30 и телефонът ѝ звъни....мъжът ѝ я пита, кога ще се прибира и аз ей така :shock: :shock: :shock: Останах без думи, честно ви казвам, пък аз съм млад човек, не търся някоя чужда жена да си взема :lol:

Това е много гадно, какво ти каза тя? Или ти направо си тръгна без да чакаш обяснение! :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Най-шантавите срещи, на които сте били

Мнениеот Kremiliya » 12 Дек 2014, 16:30

Все срещите ми са били скучни, нямам истории като по филмите :lol:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Най-шантавите срещи, на които сте били

Мнениеот Lili_pili » 27 Яну 2015, 18:04

Имах една среща с един - най-напред ходихме на кино, после хапнахме, а накрая той ми каза, че е време вече да ходим у тях.... :shock: Не знам какъв луд мозък беше, че реши, че след всяка среща трябва да се прави яко секс. :!:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Най-шантавите срещи, на които сте били

Мнениеот Pipilota » 28 Яну 2015, 10:21

Lili_pili написа:Имах една среща с един - най-напред ходихме на кино, после хапнахме, а накрая той ми каза, че е време вече да ходим у тях.... :shock: Не знам какъв луд мозък беше, че реши, че след всяка среща трябва да се прави яко секс. :!:


Ехе, това пък изглежда наистина ненормално. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Най-шантавите срещи, на които сте били

Мнениеот Локумът » 28 Яну 2015, 11:51

Май не съм бил на старнна среща, на времето не сме ходили много по срещи сякаш.. :roll:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Най-шантавите срещи, на които сте били

Мнениеот Andrey » 05 Яну 2016, 10:30

ДжЪз написа:Страхотна тема! ;)
Аз лично съм имала доста забавни срещи на изключително нестандартни места - на покрива на един блок, в бензиностанция, в ресторант (традиционно, разбира се), на стрелбище, в планината, на игрище за баскетбол. Като цяло според мен не е важно мястото, а човека, с когото имаш среща. Лично за мен най-запомнящата се (положително) среща беше на покрива на един блок. Беше много романтично, няма да навлизам в подробности, за да не стана банална, но ще кажа, че няма жена, която да може да устои на подобна романтика. За срещи в негативен аспект, не бих искала да коментирам, но е имало доста. :)

Мисля, че вясяко обяснение, което е подробно, определено е баналност, т.е. добре е да казваш нещо общо без подробности. :)
Rali_hr написа:
Andrey написа:Онзи ден ходих на една среща хора. Излизаме, някаква готина мацка, говорим си и стана към 9:30 и телефонът ѝ звъни....мъжът ѝ я пита, кога ще се прибира и аз ей така :shock: :shock: :shock: Останах без думи, честно ви казвам, пък аз съм млад човек, не търся някоя чужда жена да си взема :lol:

Това е много гадно, какво ти каза тя? Или ти направо си тръгна без да чакаш обяснение! :lol:

Е, тръгнах си, много ясно, какво да ми обяснява. Отгоре нав сичкото то като цяло мястото бешес транно, в стил тук не идват живи хора. :bored:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Най-шантавите срещи, на които сте били

Мнениеот Dipsy » 21 Юни 2018, 15:28

Имам приятелче, който ми разправя за среща, която вървяла толкова добре, докато в един момент мацката не отишла да рови в някой контейнер с идеята,че там можело да си намери нещо интересно :) На мен са ми се случвали всякакви екстремности и шантавеловсти, ама то каквато сам шматка кво друго може да ме сполети :)
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Най-шантавите срещи, на които сте били

Мнениеот Jully » 21 Юни 2018, 15:36

Dipsy написа:Имам приятелче, който ми разправя за среща, която вървяла толкова добре, докато в един момент мацката не отишла да рови в някой контейнер с идеята,че там можело да си намери нещо интересно :) На мен са ми се случвали всякакви екстремности и шантавеловсти, ама то каквато сам шматка кво друго може да ме сполети :)

Учудвам се, защо лудите показват цялата си глупост още на първата среща, наистиан! Разбирам да беше почнала да рови по контейнерите в по-напреднал стадий на връзката. :lol:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Най-шантавите срещи, на които сте били

Мнениеот Ani_ » 12 Дек 2018, 10:39

Имам само една така, ама ще я помня цял живот сигурно! Познат на моя приятелка, който се оказа че си отглежда вкъщи змии. Ей, тоя човек на срещата не спря да говоря за змии. Като за жени говореше, имаха си имена, абе гадничко ми беше :mrgreen:
Ani_
 
Мнения: 108
Регистриран на: 04 Дек 2018, 11:43

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта