Най-шантавите срещи, на които сте били

Най-шантавите срещи, на които сте били

Мнениеот Silvi » 24 Юли 2012, 11:04

Нека да оставим в историята класическата среща с вечеря, общуване на тихо и романтично място, скришните и откраднати срамежливи погледи, първата целувка - срамежлива и толкова желана.

шантаво.jpeg
шантаво.jpeg (6.19 KiB) Прегледано 998 пъти

Нека разчупим стериотипите, да оставим всичко това в миналото, да скочим с бънджи държейки се за ръце, да изпием по чаша вино на ръба на скала, да излезем на разходка в петък и да се върнем в неделя...пропускам ли нещо? Хайде помагайте, сигурна съм, че на всеки му се е случвало да попадне на шантава среща. Къде беше вашата? Изненада ли ви това или напротив - уплаши ви?
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Най-шантавите срещи, на които сте били

Мнениеот gospojica Ivanova » 24 Юли 2012, 22:35

мажете стават все по-изобретателни с цел да ни спечелят.
най- шантавите места на които са ме канили на среща са : лов за патици и на прасе ...
но така и не успяха да ме убедят да отида с тях ... :lol:
gospojica Ivanova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Юли 2012, 22:27

Re: Най-шантавите срещи, на които сте били

Мнениеот Ваня_13 » 26 Юли 2012, 15:07

Да си призная честно никога не ми се е случвало да бъда на някаква шантава среща, винаги всичко е било стандартни класически срещи, малко скучно нали?
Ваня_13
 
Мнения: 140
Регистриран на: 18 Юни 2012, 13:59

Re: Най-шантавите срещи, на които сте били

Мнениеот ДжЪз » 26 Юли 2012, 16:02

Страхотна тема! ;)
Аз лично съм имала доста забавни срещи на изключително нестандартни места - на покрива на един блок, в бензиностанция, в ресторант (традиционно, разбира се), на стрелбище, в планината, на игрище за баскетбол. Като цяло според мен не е важно мястото, а човека, с когото имаш среща. Лично за мен най-запомнящата се (положително) среща беше на покрива на един блок. Беше много романтично, няма да навлизам в подробности, за да не стана банална, но ще кажа, че няма жена, която да може да устои на подобна романтика. За срещи в негативен аспект, не бих искала да коментирам, но е имало доста. :)
Аватар
ДжЪз
 
Мнения: 33
Регистриран на: 07 Дек 2011, 13:35

Re: Най-шантавите срещи, на които сте били

Мнениеот Адел » 26 Юли 2012, 16:11

Поздрави и от мен за готината тема :P
Аз преди време излизах с едно момче, което само по себе си беше доста шантаво, та от там и нашите срещи бяха малко крейзи :lol: Първата ни официална среща премина много странно. Първоначално ходихме да гледаме мач Левски - ЦСКА :P Какво по-хубаво от това да започнеш нова връзка по време на вечното дерби. След като свърши обаче ме заведе на опера. Не, не се базикам! Както бяхме облечени с дънки и маратонки, така отидохме да гледаме операта "Дон Карлос". Разбира се той се беше подготвил и имаше билети, но аз не знаех и за мен беше истинска изненада. Няма да коментирам как ни гледаха хората в операта :D И така от тази първа среща нататък, аз свикнах да си нося по един чифт по-официални обувки в чантата, защото никога не се знаеше къде ще идем и кога ще се върнем :D
Аватар
Адел
 
Мнения: 25
Регистриран на: 22 Яну 2012, 14:16

Re: Най-шантавите срещи, на които сте били

Мнениеот the princess » 26 Юли 2012, 16:52

ДжЪз написа:Страхотна тема! ;)
Аз лично съм имала доста забавни срещи на изключително нестандартни места - на покрива на един блок, в бензиностанция, в ресторант (традиционно, разбира се), на стрелбище, в планината, на игрище за баскетбол. Като цяло според мен не е важно мястото, а човека, с когото имаш среща. Лично за мен най-запомнящата се (положително) среща беше на покрива на един блок. Беше много романтично, няма да навлизам в подробности, за да не стана банална, но ще кажа, че няма жена, която да може да устои на подобна романтика. За срещи в негативен аспект, не бих искала да коментирам, но е имало доста. :)

Мммм наистина интересни места за срещи, на мен само веднъж ми се е случило да имам малко по-странна среща, дори не мога да я определя като странна. Както блаженно си спях и ме събудиха за излет, беше късна есен, а излета беше край една река.Адски ми беше студено, пихме вино, пекахме месо - класика, след което въпросния ромео ми каза, че усещал, че точно в този момент не му е мястото тук. Останах безкрайно разочарована, то това си беше ясно, ама защо ме събуди???
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

Re: Най-шантавите срещи, на които сте били

Мнениеот Violetta » 27 Юли 2012, 22:59

Най-шантавите първи срещи са тия, които завършват със секс. Още по-шантави са онези, които завършват с липса на секс. :D
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Най-шантавите срещи, на които сте били

Мнениеот Niko » 28 Юли 2012, 13:03

Violetta написа:Най-шантавите първи срещи са тия, които завършват със секс. Още по-шантави са онези, които завършват с липса на секс. :D

Очакваме нещо по пикантно, какво шантаво има в среща завършваща или незавършваща със секс.
Niko
 
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Юли 2012, 11:29

Re: Най-шантавите срещи, на които сте били

Мнениеот Rali_hr » 28 Ное 2014, 12:25

Е, моите винаги са били скучни сякаш, не съм имала нищо особено :) :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Най-шантавите срещи, на които сте били

Мнениеот Andrey » 10 Дек 2014, 14:51

Онзи ден ходих на една среща хора. Излизаме, някаква готина мацка, говорим си и стана към 9:30 и телефонът ѝ звъни....мъжът ѝ я пита, кога ще се прибира и аз ей така :shock: :shock: :shock: Останах без думи, честно ви казвам, пък аз съм млад човек, не търся някоя чужда жена да си взема :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта