Модата повяхва,стилът е вечен

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Модата повяхва,стилът е вечен

Мнениеот valiart » 29 Окт 2011, 15:30

Аз обичам да променям стила си. Харесва ми официалния стил, да съм с костюм. Имам доста. Но харесвам и закачливите секси дрешки;) Виж това със спортния стил нещо не мога да се свържа...А модата, тя се върти, нали знаете всичко модно е добре забравено старо ;) :D
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Модата повяхва,стилът е вечен

Мнениеот qproin » 30 Окт 2011, 11:02

valiart написа:Аз обичам да променям стила си. Харесва ми официалния стил, да съм с костюм. Имам доста. Но харесвам и закачливите секси дрешки;) Виж това със спортния стил нещо не мога да се свържа...А модата, тя се върти, нали знаете всичко модно е добре забравено старо ;) :D

Спортният стил на мен най-много ми прилепна след раждането. Иначе преди време и аз трудно се асоциирах с подобно облекло. Най-лошото при мен е, че отвикнах да ходя на високи обувки и сега като ми се наложи да се "издокарам" за някое събитие сцепвам с походка.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Модата повяхва,стилът е вечен

Мнениеот kriskiss2001 » 31 Окт 2011, 09:55

qproin написа:
valiart написа:Аз обичам да променям стила си. Харесва ми официалния стил, да съм с костюм. Имам доста. Но харесвам и закачливите секси дрешки;) Виж това със спортния стил нещо не мога да се свържа...А модата, тя се върти, нали знаете всичко модно е добре забравено старо ;) :D

Спортният стил на мен най-много ми прилепна след раждането. Иначе преди време и аз трудно се асоциирах с подобно облекло. Най-лошото при мен е, че отвикнах да ходя на високи обувки и сега като ми се наложи да се "издокарам" за някое събитие сцепвам с походка.

Стилът наистина е най-важен, аз не робувам на модата, защото понякога е много изчанчена
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Модата повяхва,стилът е вечен

Мнениеот d_2 » 31 Окт 2011, 11:43

Модата се мени и се развива всеки ден, а стилът е вроден. Това е твоето лично усещане за красота.
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Модата повяхва,стилът е вечен

Мнениеот kriskiss2001 » 31 Окт 2011, 11:46

d_2 написа:Модата се мени и се развива всеки ден, а стилът е вроден. Това е твоето лично усещане за красота.

Ами да. Стилът е по-важен от модата, защото един готин човек и с парче плат да е наметнат пак ще е готин ;)
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Модата повяхва,стилът е вечен

Мнениеот Madame » 06 Апр 2012, 17:18

Стилът е нещо, което не се учи. То се възпитава.Стилната жена може да е и модерна жена. Двете понятия не се изключват.
Аватар
Madame
 
Мнения: 101
Регистриран на: 02 Апр 2011, 20:57

Re: Модата повяхва,стилът е вечен

Мнениеот Bella » 07 Апр 2012, 11:21

Madame написа:Стилът е нещо, което не се учи. То се възпитава.Стилната жена може да е и модерна жена. Двете понятия не се изключват.

Много е жалко когато видиш красива млада жена, която е излязла от дома си без грим, с намачкани и неглиже дрехи.Не всеки може да си купува дрехи-последна мода, но може да си изгради един имидж на стилна жена.
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

Re: Модата повяхва,стилът е вечен

Мнениеот Didoncheto » 08 Апр 2012, 09:55

Аз харесвам спортно елегантния стил и така се обличам :) Една жена може да стилна с всякакви дрехи, стига те да са добре съчетани и да й отиват. Някои момичета, че и жени, в стремежа си да са модерни направо изглеждат смешно. Една дреха може да е модерна, но на теб никак да не ти стои добре, така че нека не робуваме на модата. Да се съобразяваме с нея, но да не стигаме до крайности, за да не изглеждаме смешни в очите на другите.
Didoncheto
 
Мнения: 27
Регистриран на: 07 Мар 2012, 16:57

Re: Модата повяхва,стилът е вечен

Мнениеот S_Milenska » 20 Яну 2015, 12:06

не съм съгласна, че повяхва модата, защото тя постоянно се повтаря - минат се няколко години и все едно и също се връща на мода..
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Модата повяхва,стилът е вечен

Мнениеот zheleva212 » 20 Яну 2015, 12:13

Не съм убедена, че има нещо, което да е демоде в момента, във времето до толкова се променяха нещата, а в последно време е още по-засилено това темпо, че не смятам, че има дреха, която да е демоде, е, може би диско периода за ежедневно облекло няма да е добре дошло... :mrgreen: :mrgreen:
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта