Късата коса е секси

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Късата коса е секси

Мнениеот S_Milenska » 18 Фев 2015, 12:36

Наистина е така, когато съм била с къса коса съм привличала доста мъжки погледи, според мен мъжете харесват късата коса, защото в жената виждат младежки вид, бунтарство и какво ли не, все неща които събуждат сексуалното желание ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Късата коса е секси

Мнениеот Snejna » 18 Фев 2015, 13:21

Много харесвам късата коса, но никога не съм се престрашавала да се подстрижа, сякаш съм свикнала с вида си на дългокоса ;( :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Късата коса е секси

Мнениеот Anka » 19 Фев 2015, 19:18

Споре дмен дори късата коса е гаранция за по-хубава коса, защото се подстригва по-често и съответно се поддържа по-лесно, не се скубе и не се къса при ресане :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Късата коса е секси

Мнениеот Elica » 19 Фев 2015, 19:21

Винаги съм се кефила на жените с къса коса, много са ефектни и щури! Дългатакоса е супер скучна :(
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Късата коса е секси

Мнениеот nadqta » 11 Ное 2015, 17:44

S_Milenska написа:Наистина е така, когато съм била с къса коса съм привличала доста мъжки погледи, според мен мъжете харесват късата коса, защото в жената виждат младежки вид, бунтарство и какво ли не, все неща които събуждат сексуалното желание ;)

Според мен се харесва от мъжете късата коса, тъй като шията на жената е на показ, а това събужда невероятно хищническо желание в мъжете!
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Късата коса е секси

Мнениеот red_eyes » 12 Ное 2015, 11:23

nadqta написа:
S_Milenska написа:Наистина е така, когато съм била с къса коса съм привличала доста мъжки погледи, според мен мъжете харесват късата коса, защото в жената виждат младежки вид, бунтарство и какво ли не, все неща които събуждат сексуалното желание ;)

Според мен се харесва от мъжете късата коса, тъй като шията на жената е на показ, а това събужда невероятно хищническо желание в мъжете!

Може и така да е, но за целта трябва да е наистина къса косата, а на това малко жени са съгласни, а и на малко от тях отива, сякаш :scratchheadblue:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Късата коса е секси

Мнениеот S_Milenska » 01 Дек 2015, 15:14

Значи ако искаме да имаме мъж до себе си трябва да се разделим с дългата романтична коса и да събудим звяра в тях ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Късата коса е секси

Мнениеот belleville » 01 Дек 2015, 16:02

S_Milenska написа:Значи ако искаме да имаме мъж до себе си трябва да се разделим с дългата романтична коса и да събудим звяра в тях ;)

Ааа не, за всеки мъж е различно, аз не мога да си представя, че моя приятел ще си хареса късокосместа мадама, но в други случаи явно хомопроявлението е на лице, щом му харесват такива неща
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Късата коса е секси

Мнениеот S_Milenska » 14 Дек 2015, 16:10

belleville написа:
S_Milenska написа:Значи ако искаме да имаме мъж до себе си трябва да се разделим с дългата романтична коса и да събудим звяра в тях ;)

Ааа не, за всеки мъж е различно, аз не мога да си представя, че моя приятел ще си хареса късокосместа мадама, но в други случаи явно хомопроявлението е на лице, щом му харесват такива неща

Така е, всеки мъж е различен и избира как да изглежда. :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Късата коса е секси

Мнениеот PasDeDeux » 14 Дек 2015, 17:24

S_Milenska написа:
belleville написа:
S_Milenska написа:Значи ако искаме да имаме мъж до себе си трябва да се разделим с дългата романтична коса и да събудим звяра в тях ;)

Ааа не, за всеки мъж е различно, аз не мога да си представя, че моя приятел ще си хареса късокосместа мадама, но в други случаи явно хомопроявлението е на лице, щом му харесват такива неща

Така е, всеки мъж е различен и избира как да изглежда. :)

Но и това не е задължително да е така, за хомопроявлението ставаше дума, врата на жената е едно от най-сексапилните места, така че по-скоро е нормално да бъдат харесвани късите прически! :idea:
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта