Татуировки - съвети?

Re: Татуировки - съвети?

Мнениеот kriskiss2001 » 02 Ное 2011, 13:51

bubulina написа:И аз имах желание някога да си направя, но вече не съм толкова сигурна. Каквато съм непостоянна, днес ще ме кефи, утре не, по-добре да не рискувам.

Недей, че после трудно се заличава, иначе на тайно местенце може да си направиш
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Татуировки - съвети?

Мнениеот lallali » 04 Ное 2011, 12:05

d_2 написа:Аз лично ще си правя съвсем скоро. Спряла съм се на това .... Изображение


Страхотна е! и аз искам такава! Ще ми препоръчате ли добър татуист?
Аватар
lallali
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Мар 2011, 12:47

Re: Татуировки - съвети?

Мнениеот Margo » 07 Ное 2011, 12:15

lallali написа:
d_2 написа:Аз лично ще си правя съвсем скоро. Спряла съм се на това .... Изображение


Страхотна е! и аз искам такава! Ще ми препоръчате ли добър татуист?

Там където искаш ще ти тече много кръв и е малко опасно тъй като мястото е богато на много кръвоносни съдове, а кожата е тънка. Ако не можеш да търпиш на болка не се захващай, виждала съм хора как припадат докато им правят татус.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Татуировки - съвети?

Мнениеот valiart » 09 Ное 2011, 00:14

Ох, майкооо. Не ги разбирам тези хора с татуировките :?: :!: Последният писък - татуировка в окото. УЖАС! http://tatoo-bg.net/Tatuirovka-v-okoto.html
Не е препоръчително за хора със слаби нерви :!: :!: :!:
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Татуировки - съвети?

Мнениеот сиско » 27 Ное 2011, 23:01

Много искам да си направя татуировка, но ме е страх да не ми омръзне. Не знам кое ще надделее - желанието или страха.
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Татуировки - съвети?

Мнениеот valiart » 28 Ное 2011, 01:20

сиско написа:Много искам да си направя татуировка, но ме е страх да не ми омръзне. Не знам кое ще надделее - желанието или страха.


Направи си временна като за начало. Ако ти хареса - действай!;)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Татуировки - съвети?

Мнениеот сиско » 28 Ное 2011, 22:21

За момента , ще ми хареса, но притесненията ми са за след няколко години.
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Татуировки - съвети?

Мнениеот valiart » 29 Ное 2011, 00:07

сиско написа:За момента , ще ми хареса, но притесненията ми са за след няколко години.


Да, ще ти хареса, но може да й се наситиш до няклко месеца и с това да си станат желанията да си правиш татуировка;) Аз това лято за малко да си направя тату, но пак се разминаха нещата. Явно не съм го искала достатъчно - такъв отговор си давам:)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Татуировки - съвети?

Мнениеот tweety » 14 Юни 2012, 15:24

Като стана въпрос за татуировки ето ви един пример, за това което не трябва да правите. Сред нещата, които най-вероятно са ви казали като малки - да не бъркате в контакта, да не се провесвате през балкона и да носите чорапи със сандали едно от челните места по глупави неща е да си татуирате пениса. Вероятно ще ме нападнете с коментари, за това колко е секси да си татуираш пениса, но вижте какво се случило на 21 годишен младеж, който смело е татуирал буквата на приятелката си върху пениса си. И в следствие на това получил постоянна ерекция съпроводена със силна болка. През следващите седмици, младежа изпитвал болка и не могъл да получи ерекция, но след 8 седмици забелязал, че нощните (сутрешните) му ерекции започнали да продължават доста по-дълго време. А пенисът му стоял в постоянно полу-твърдо състояние. С други думи в бойна готовност. Това състояние медиците са обяснили с проникването на иглата на машинката много навътре в пениса, което е предизвикало артериовенозна фистула и това е била причината за постоянната му ерекция.
Споделям тази история, която на скоро прочетох в нета за да накарам младежите, които са решили да изографисат името на половинките си или тяхната буква на мъжкото си достойнство да бъдат подготвени какво всъщност могат да очакват да им се случи в последствие.
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Татуировки - съвети?

Мнениеот ДоРеМи » 14 Юни 2012, 16:53

И аз бях наскачала по едно време да си правя татуировка, но се радвам, че успях да се преборя със себе си :) Направих си временна, с къна, порадвах й се известно време и ми мина мерака. Много е важно, ако със сигурност сте решили да си правите татуировка, да изберете реномирано студио нищо, че ще платите повече пари. Посетете няколко такива и се уверете, че хигиената, която поддържат е на ниво, защото един приятел го заразиха със сифилис точно в тату-студио :shock: Като пробавим и факта, че ще се жигосате за цял живот. Представете си следната гледка - 80-годишна баба с татуировка на ръката, която се е посбръчкала под натиска на годините... Няма да е галеща окото, нали :roll:
ДоРеМи
 
Мнения: 40
Регистриран на: 14 Юни 2012, 16:35

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта