Ранните бръчки

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Ранните бръчки

Мнениеот kriskiss2001 » 27 Окт 2011, 14:16

Пиенето на вода да. Нервите и грижите по цял ден също влияят на състоянието на кожата. Човек колкото е по-спокоен и безгрижен, толкова по-млада кожа има
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Ранните бръчки

Мнениеот qproin » 27 Окт 2011, 15:19

Според мен си има и известна доза ген- имам приятелка която на 25 години изглеждаше като на 40. Кожата й беше повяхнала, тъмни кръгове и бръчки около очите. Ама като видях майка й ми стана ясно от къде идва това. Може би трябва по-често да се ходи на козметик, аз си държа на мнението почистване, хидратация и подходящ хранителен режим правят чудеса. С водата смятам, че не бива да се прекалява- много жени задържат вода и това води до подпухналост.Аз използвам кремовете на Eucerin, търся го да е хидратиращ и подходящ за сезона. Не се ръководя от годините написани на опаковката.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Ранните бръчки

Мнениеот kriskiss2001 » 27 Окт 2011, 15:30

qproin написа:Според мен си има и известна доза ген- имам приятелка която на 25 години изглеждаше като на 40. Кожата й беше повяхнала, тъмни кръгове и бръчки около очите. Ама като видях майка й ми стана ясно от къде идва това. Може би трябва по-често да се ходи на козметик, аз си държа на мнението почистване, хидратация и подходящ хранителен режим правят чудеса. С водата смятам, че не бива да се прекалява- много жени задържат вода и това води до подпухналост.Аз използвам кремовете на Eucerin, търся го да е хидратиращ и подходящ за сезона. Не се ръководя от годините написани на опаковката.

Да, добър е този крем, мъж съм не ползвам, но го знам, погледни по-долу качените кремове, мисля, че са много добри
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Ранните бръчки

Мнениеот radowen » 30 Ное 2011, 12:29

Вече минах 30-те и кожата ми наистина се променя - бръчици около очите и на челото, леко повяхване...Честно казано, не мога да си позволя да отделя доста време и средства за козметични процедури и продукти :x Засега се колебая между два крема за лице на Дева: Дева Q10 или Дева Q10+Omega 3 серум. Някой ползвал ли ги е, особено втория?
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Re: Ранните бръчки

Мнениеот kriskiss2001 » 20 Дек 2011, 17:37

Един човек ако е готин и красив една-две бръчици даже много секси стоят, а и на други места още повече :roll:
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Ранните бръчки

Мнениеот bditranslations » 20 Дек 2011, 23:01

много сън и по -малко стрес, разходки, спа, масажи, шопинг,любов, действа добре за забавяне на появата на ранни бръчки :)
bditranslations
 
Мнения: 44
Регистриран на: 18 Дек 2011, 15:57
Местоположение: Стара Загора

Re: Ранните бръчки

Мнениеот kriskiss2001 » 21 Дек 2011, 10:37

Бръчките не са най-важното, дори една зряла жена с малко бръчици е по-симпатична от 20-годишна опъната манекенка, като фалшива кукла
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Ранните бръчки

Мнениеот southern_sun » 27 Фев 2012, 15:19

kriskiss2001 написа:Бръчките не са най-важното, дори една зряла жена с малко бръчици е по-симпатична от 20-годишна опъната манекенка, като фалшива кукла

Можем да спорим колкото искаш по темата, но ти си мъж, аз съм жена. Гледните ни точки се разминават! За съжаление много от жените са превърнали във фикс идея борбата с бръчките. И тъй като днес съм почнала със съветите, нека да продължим с още няколко предложения, но този път са насочени конкретно към жените като помощ в борбата им с бръчките. На всяка жена и е известно, че има хиляди продукти за мазане с какви ли не вълшебни съставки и само от два -три пъти ползване има зашеметяващи ефекти. Преди обаче да се впуснем в бясно пазарене на кремове, маски и лосиони нека погледнем как се грижим за кожата си. Знаете ли, че спането по гръб е по-полезно, от колкото спането на една страна, тъй като спането на една страна и спането спането с лице на долу спомага за образуването на бръчки. За да не се тревожите, че ставайки сутрин можете да се събудите с нова придобивка - финни бръчици слагайте лента на челото и свикнете да спите с нея. Освен това, за да подобрите физическото си състояние, яжте повече риба при това сьомга тъй като тя е един от най-богатите източници на белтъчини. Златно правило в борбата с бръчките е да откажете цигарите. Ако можете, заменете кафето с какао, което ще хидратира допълнително кожата ви. Правете масажи на лицето си и често до подхранвайте с всякакви маски.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Ранните бръчки

Мнениеот IVRO » 12 Юни 2013, 13:52

Най - добрата превенция е да подобрите менюто си...
IVRO
 
Мнения: 199
Регистриран на: 12 Дек 2012, 10:42

Предишна

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта