Кое е по-важно целувката или секса?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот fawla » 26 Май 2015, 15:58

Локумът написа:
mix_twix написа:Много зависи! Все пак целувката говори много за това, какъв човек имаш насреща. На мен ми е много странно като някоя жена вземе да си навира езика до гърлото ми, е не мога и да си помисля, че искам секс с нея!

Да, странно е като те напъне като мъж сякаш братче! :shock: И на мен ми е било странно като се засилят така :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Оф ще ме уморите вие двамата! :lol: :lol: :lol: :lol: Ще го имаме предвид, да бъдем по-умерени в действията си :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот kauda » 27 Май 2015, 15:37

Не знаех, че по-настоятелните целувки могат да притеснят мъжа, това определено ме изненадва. :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот Mon_ton » 27 Май 2015, 15:54

За мен и двете са важни, но най-важната е целувката, тя показва истинските чувства, които изпитваме.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот kauda » 01 Юни 2015, 17:09

Mon_ton написа:За мен и двете са важни, но най-важната е целувката, тя показва истинските чувства, които изпитваме.

и аз мисля, че тя е по-важна от секса, ако трябва да мерим емоционалното предимство или състояние. :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот fawla » 03 Юни 2015, 12:16

kauda написа:
Mon_ton написа:За мен и двете са важни, но най-важната е целувката, тя показва истинските чувства, които изпитваме.

и аз мисля, че тя е по-важна от секса, ако трябва да мерим емоционалното предимство или състояние. :)

Но трябва да се внимава с целувките, на мъжете не им се харесват много настоятелните целувки!
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот kauda » 03 Юни 2015, 12:56

Аз ще питам приятеля ми дали това е истина! може само нашите съфорумци да са с претенции, макар че да си призная и на мен ми е странно, когато някой се опитва да ми докосне сякаш сливиците, целувката трябва да е умерена.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот fawla » 04 Юни 2015, 15:40

kauda написа:Аз ще питам приятеля ми дали това е истина! може само нашите съфорумци да са с претенции, макар че да си призная и на мен ми е странно, когато някой се опитва да ми докосне сякаш сливиците, целувката трябва да е умерена.

аз питах вчера един приятел и каза че и на него му е странно, когато си навре жената езика до гърлото :Р :P
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот Локумът » 11 Ное 2015, 13:18

fawla написа:
kauda написа:Аз ще питам приятеля ми дали това е истина! може само нашите съфорумци да са с претенции, макар че да си призная и на мен ми е странно, когато някой се опитва да ми докосне сякаш сливиците, целувката трябва да е умерена.

аз питах вчера един приятел и каза че и на него му е странно, когато си навре жената езика до гърлото :Р :P

Ми той сигурно си представя как тя иска и простатно да го стимулира, разбирам го и аз не бих бил много окей с идеята. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот Kaya » 11 Ное 2015, 15:23

Еее, Локуме, страшен си просто! :lol: Как ги измисляш тези неща! :)
Но и двете са важни и то по равно, аз не мога да кажа кое е по-важното, но ако няма хубава целувка със сигурност няма да се стигне до секс. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Ное 2015, 10:31

Така е, ако се целува гадно, почваш да си представяш колко е зле в леглото и как този неприятен език да речем ще трябва да го търпиш върху тялото си, абсолютна гадост! :nono:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта