Кое е по-важно целувката или секса?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот Pipilota » 25 Ное 2015, 13:07

rabotnata pchela написа:Така е, ако се целува гадно, почваш да си представяш колко е зле в леглото и как този неприятен език да речем ще трябва да го търпиш върху тялото си, абсолютна гадост! :nono:

Има истина, че ако целувката е кофти, то и останалите неща ще са такива, макар че може в леглото да е Факир, ама кой ще го пусне там ;) Иначе вече дойдат ли семейните отношения, май целувката става по-важна. за мен е по-важно мъжът ми да ме целуне преди да излезе, а не вечерта да правим секс :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот bojo_kolev » 25 Ное 2015, 14:46

Pipilota написа:
rabotnata pchela написа:Така е, ако се целува гадно, почваш да си представяш колко е зле в леглото и как този неприятен език да речем ще трябва да го търпиш върху тялото си, абсолютна гадост! :nono:

Има истина, че ако целувката е кофти, то и останалите неща ще са такива, макар че може в леглото да е Факир, ама кой ще го пусне там ;) Иначе вече дойдат ли семейните отношения, май целувката става по-важна. за мен е по-важно мъжът ми да ме целуне преди да излезе, а не вечерта да правим секс :)

То сякаш и за мъжа са важни и двете, ама пък колко да е гадна една целувка, че чак да те отврати
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот Lollipop » 25 Ное 2015, 14:54

С кофти мърдащ език във всички посоки, или пък твърде влажна и мокра, от която се чувстваш като с банята. :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот MerryPop » 25 Ное 2015, 15:24

Lollipop написа:С кофти мърдащ език във всички посоки, или пък твърде влажна и мокра, от която се чувстваш като с банята. :roll:

Ммм че те и двете са много приятни, бе... аз не зная дали може да има лоша целувка от любим човек, колкото и да е лигава.. хаха
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот silver933 » 25 Ное 2015, 15:53

MerryPop написа:
Lollipop написа:С кофти мърдащ език във всички посоки, или пък твърде влажна и мокра, от която се чувстваш като с банята. :roll:

Ммм че те и двете са много приятни, бе... аз не зная дали може да има лоша целувка от любим човек, колкото и да е лигава.. хаха

А колко ли зле може да е според тебе, направо може да ти стане лошо, а и не всяка целувка е с любим човек, много често целувките са и без никакви чувства да има, ама трябва да се почне от някъде ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта