Кое е по-важно целувката или секса?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот Gabbb » 14 Авг 2012, 14:15

Знаете ли каква е връзката между сърцето, устата, целувката и секса?
Според древните китайци устата е свързана със сърцето и тя е това, което кара хората да се чувстват привлечени един към друг още щом се целунат за пръв път. Според много проучвания именно устните са най-сексапилната част от жената, която привлича мъжете, а желанието за секс се проявява най-силно след страстна целувка. Допира на устни не е само средство за прелъстяване, при целувката се отделят химикали, които предразполагат тялото към по-нататъшни интимни действия.
И не забравяйте: "Сексът е здраве, а целувката още повече." Именно интимността е ключът към дългогодишен и щастлив брак – не я прескачайте.
Gabbb
 
Мнения: 12
Регистриран на: 06 Юли 2011, 14:50

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот niya_mazova » 05 Фев 2014, 17:14

И да искаш не можеш да прескочиш интимността! :D :D :D :D
А едното е част от другото, не че не може секс без целувки, :lol: нооо... всички сме запознати в този тип отношения, дори и да не са от личен опит :D та, така си вървят ръка за ръка в една здрава връзка! :P
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот silver933 » 24 Ное 2014, 17:21

Разбира се, че и двете са важни, как изобщо може някой да реши, че трябва да избира! Ако едното не става то и другото се предполага, че ще е горе долу същото :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот Lyomi » 25 Ное 2014, 10:57

При положение, че темата е тук, то става въпрос за въпроса прекаран през ума на един тийн и пак зависи много от възрастта, но смятам, че и двете могат да бъдат еднакво вълнуващи :roll:
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот Kaya » 27 Ное 2014, 18:06

Аз в тийн годините си бях по-заинтересована от целувките отколкото от секса сякаш :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот Mon_ton » 16 Мар 2015, 13:15

За тийновете секса е по-важен, мислят си, че ако се провалят там или не предложат всичко, което иска гаджето ще бъдат отхвърлени.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Мар 2015, 21:22

И двете са еднакво важни! :) Не мога да избера кое предпочитам повече - и едното и другото си има предимства. И все пак аз май повече предпочитам целувките, макар че те очаквано водят до другото. ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот kauda » 23 Мар 2015, 10:57

rabotnata pchela написа:И двете са еднакво важни! :) Не мога да избера кое предпочитам повече - и едното и другото си има предимства. И все пак аз май повече предпочитам целувките, макар че те очаквано водят до другото. ;)

Не е така, сексът е по-важен от целувките! Може и да не се целувам, но от другото не мога да се откажа. ;)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот mix_twix » 23 Мар 2015, 12:55

Много зависи! Все пак целувката говори много за това, какъв човек имаш насреща. На мен ми е много странно като някоя жена вземе да си навира езика до гърлото ми, е не мога и да си помисля, че искам секс с нея!
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Кое е по-важно целувката или секса?

Мнениеот Локумът » 23 Мар 2015, 14:50

mix_twix написа:Много зависи! Все пак целувката говори много за това, какъв човек имаш насреща. На мен ми е много странно като някоя жена вземе да си навира езика до гърлото ми, е не мога и да си помисля, че искам секс с нея!

Да, странно е като те напъне като мъж сякаш братче! :shock: И на мен ми е било странно като се засилят така :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта