Фолк звездите в учебници и тетрадки

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Фолк звездите в учебници и тетрадки

Мнениеот Mon_ton » 14 Яну 2015, 16:16

Когато бях ученичка имаше масово такива тетрадки или пък с разни кечисти. Според мен тетрадките трябва да са неутрални в готини цветове, и най вече забавни
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Фолк звездите в учебници и тетрадки

Мнениеот Krum » 21 Яну 2015, 15:20

Mon_ton написа:Когато бях ученичка имаше масово такива тетрадки или пък с разни кечисти. Според мен тетрадките трябва да са неутрални в готини цветове, и най вече забавни

Така трябва, но представи си как се кефят децата и показват, че тетрадката им е с Мария, примерно. Има всякакви тетрадки, въпросът е във възпитанието ;)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Фолк звездите в учебници и тетрадки

Мнениеот Lollipop » 26 Юни 2017, 16:10

АМа чак пък голяма драма правим, тетерадките трябва да са такива които харесват на тези, които ще пишат там. Чалгата си е част от Българския ни манталитет, дори.. Колкото и да я отричаме. За мен би било важно, ако знам, че детето ми се учи. това ще ме вълнува повече от това дали тетрадката е с петра или галина.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Фолк звездите в учебници и тетрадки

Мнениеот Jolene » 29 Юни 2017, 10:17

И за мен това е излишна драма, с какво била тетрадката, това ли е от значение? по-важно е да си вземат тетрадкаите с желание и да пишат в тях, защото искат. Мисля, че само малките се вълнуват от вида на тетрадките им, големите вземат нещо, колкото да не са без хич.
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Фолк звездите в учебници и тетрадки

Мнениеот Mon_ton » 29 Юни 2017, 13:59

Могат да бъдат съвсем неутрални тетрадките и да няма такива проблеми, свързани с това кое колко е грозно и пошло. Сигурна съм,ч е и на учителките не им е приятно да прибират такив грозни тетрадки у дома си. Има голям неутрален избор. Не е проблем в купуването на такива, а изобщо в произвеждането им.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Фолк звездите в учебници и тетрадки

Мнениеот Malina » 19 Юли 2017, 15:16

Има кофти и глупаво послание на тези тетрадки, но ако детето се учи, това няма значение. Тетрадките с тесни и широки класове за най-малките обикновено са с футболисти, цветя и други приятни к артинки.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Фолк звездите в учебници и тетрадки

Мнениеот Клер » 25 Мар 2019, 12:44

Като се сетя за тези тетрадки направо ми призлява! Ама не е проблемът само в печатницата, проблемът е в това, че има търсене и "глад" за такива. А това е по-сериозната част - ценностите и възпитанието...
Клер
 
Мнения: 101
Регистриран на: 18 Дек 2018, 10:35

Re: Фолк звездите в учебници и тетрадки

Мнениеот Блясък » 01 Апр 2019, 09:47

Има търсене, има предлагане. Това е тъжната истина. На мен са ми толкова пошли и грозни тези корици. Те сега се смениха - повече има с Криско, Тита, Гери Никол, не че не е пак вид чалга :roll:
Блясък
 
Мнения: 37
Регистриран на: 07 Яну 2019, 11:52

Re: Фолк звездите в учебници и тетрадки

Мнениеот Алиса_В » 12 Апр 2019, 10:13

Така е. Купуват се, печатат се. Културата е чалга, не само музиката. Мисленето е чалга, не само музиката.
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта