Консултация: Антония Ганчева - психолог

Служебен форум

Re: Консултация: Антония Ганчева - психолог

Мнениеот sunama » 06 Юни 2012, 16:36

Възможно ли е ако в детска възраст детето е показало признаци на Синдром на Хиперактивност с дефицит на вниманиеи и не е лекувано сега когат е на 16 години това заболяване да се задълбочи?
sunama
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Юни 2012, 16:05

Re: Консултация: Антония Ганчева - психолог

Мнениеот svetleto123 » 01 Юли 2012, 14:21

Здравейте, г-жо Ганчева,

Обръщам се именно към Вас, защото смятам, че проблемът е на психическа основа и се надявам да ми дадете подходящ съвет, а той е:
Имам приятел с когото съм от 3 години и много обичам, но често се караме, поради простата причина, че прекалено се увличам по други мъже. Стига ми да видя, че даден човек има симпатии към мен (и естествено аз също го намирам за привлекателен) и веднага се поддавам, без примерно категорично да го отхвърля още в началото, защото съм обвързана. След това съжалявам много, защото не спирам да обичам и държа на приятеля си и не мога без него, и не спирам да се обвинявам колко съм слабохарактерна, но това просто е по-силно от мен. Постоянно си казвам колко важен за мен и приятеля ми и не искам да го наранявам и как ако някой мъж отново ми отправи "влюбен поглед" аз няма да се поддам, но уви-психиката ми не издържа.
Моля Ви, дайте ми съвет какво да правя в такива ситуации, защото вече се мразя, поради това, което съм!

Благодаря Ви предварително!
svetleto123
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Юли 2012, 14:02

Re: Консултация: Антония Ганчева - психолог

Мнениеот len4eto » 05 Окт 2012, 18:38

Здравейте, г-жо Ганчева,

В областа на гардите чувствам някаква празнота, безпокойство,това на какво се дължи ще може ли да ми отговорите.
len4eto
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Окт 2012, 17:23

Предишна

Назад към Заключени теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта