Капсулите Облепиха - мнения

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Капсулите Облепиха - мнения

Мнениеот Ann » 04 Окт 2012, 11:58

Здравейте, от известно време гледам рекламата на капсулите Облепиха за по-здрави нокти, кожа и коса. От известно време чувствам кожата си суха и опъната, косата ми е разхвърчана и суха, а ноктите лесно чупливи. Мисля, да пробвам да подобря състоянието им с капсулите Облепиха, но искам да разбера дали някой ги е ползвал и има ли някакъв забележим ефект от тях. Да не се окаже поредната куха реклама!
Благодаря предварително!
Ann
 
Мнения: 81
Регистриран на: 04 Авг 2012, 11:55

Re: Капсулите Облепиха - мнения

Мнениеот iriny » 03 Сеп 2019, 15:57

Не съм ги ползвала, тъй като нямам такъв проблем, но моя приятелка направи един курс с капсули Облепиха и е много доволна от резултатите. Не зная дали при всеки ефектът не е индивидуален, но при нея определено резултатът е видим.
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Капсулите Облепиха - мнения

Мнениеот lyuta_chushka95 » 12 Ное 2019, 21:15

iriny написа:Не съм ги ползвала, тъй като нямам такъв проблем, но моя приятелка направи един курс с капсули Облепиха и е много доволна от резултатите. Не зная дали при всеки ефектът не е индивидуален, но при нея определено резултатът е видим.


Вярно ли има ефект? Ще взема и аз да ги пробвам. Прочетох инфото - много хубави неща пише за действието на тези капсули.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта