Българската козметика - за и против

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот Margo » 13 Юли 2011, 10:52

bubulina написа:Аз реди съм използвала един крем на Дева, но вече го няма, незнам защо... има подобен който е нощен с вит.С, от който също съм доволна :)

О кремовете с Витамин C много добре ми понасят на кожата, става озарена и изпъната.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот eli » 28 Юли 2011, 15:01

Една приятелка на майка ми от край време помня,че все се мажеше с крем Дунавски вълни, незнам дали е от него, но кожата и изглежда перфектно за нейната възраст ;)
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот skb57 » 07 Авг 2011, 07:28

Здравейте , вече има много нови и хубави български продукти ...

еко продукти и на билкова основа
skb57
 
Мнения: 47
Регистриран на: 05 Авг 2011, 00:43

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот eli » 11 Сеп 2011, 17:44

"Българската козметична компания “Рубелла” проби на американския пазар с новата си серия кремове “ДеВа”, която бе високо оценена на международното изложение Cosmoprof North America. Престижното събитие се проведе за първи път в Лас Вегас, в най-големия изложбен център в света, и събра производители в областта на козметичната индустрия и опаковки за козметични продукти."
Ето че и българското може да се наложи, аз лично съм много доболна от продуктите на RUBELLA :)
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот bubulina » 19 Сеп 2011, 11:59

Да, аз също съм доволна от Рубела, аи не е толкова скъпа козметика, а качеството наистина е на ниво.
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот valiart » 22 Окт 2011, 20:01

Българската козметика е на много високо ниво - не трябва да я пренебрегваме. Аз се доверявам на доказалите се във времето реномирани марки, защото все пак има много новопоявили се незнайни, с тях не бих рискувала...
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот bubulina » 24 Окт 2011, 10:06

И аз съм твърдо "за' българската козметика, много съм доволна от кремчетата ДЕВА.
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот qproin » 24 Окт 2011, 15:18

Аз бях доста предубедена, но докато бях бременна единственото което ми понесе беше кремът против стрии "Кокона". Нямам нито една стрия от бременността си, а кожата ми е податлива. Харесвам също и кремовете за ръце на Билка, и за околоочен контур на Дева. Ползвам много и розова вода. Като цяло съм ЗА!
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот valiart » 28 Окт 2011, 22:09

qproin написа:Аз бях доста предубедена, но докато бях бременна единственото което ми понесе беше кремът против стрии "Кокона". Нямам нито една стрия от бременността си, а кожата ми е податлива. Харесвам също и кремовете за ръце на Билка, и за околоочен контур на Дева. Ползвам много и розова вода. Като цяло съм ЗА!


Това с розовата вода ми в много Х. Как точно и за какво се използва? Ти от колко време я ползваш?
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот qproin » 29 Окт 2011, 09:17

valiart написа:
qproin написа:Аз бях доста предубедена, но докато бях бременна единственото което ми понесе беше кремът против стрии "Кокона". Нямам нито една стрия от бременността си, а кожата ми е податлива. Харесвам също и кремовете за ръце на Билка, и за околоочен контур на Дева. Ползвам много и розова вода. Като цяло съм ЗА!


Това с розовата вода ми в много Х. Как точно и за какво се използва? Ти от колко време я ползваш?

Приготвям си маски с нея, и като почистващ лосион за лице. Понякога и тялото си мажа след епилация, има успокояващо действие.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта