Българската козметика - за и против

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот bubulina » 12 Ное 2011, 15:43

ДЕВА PRO-BOTOX ИНТЕНЗИВЕН СЕРУМ също е много добър продукт.
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот valiart » 13 Ное 2011, 00:03

Точно сега си намазах ръцете с едно кремче на Дева winter solution. С бадемово масло, камфор, oil of black pepper, Vit E & F. Ами много е добър! На мен много ми замръзват ръцете и този крем, доста добре ми се отразява. Направо да не повярваш...
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот radowen » 17 Ное 2011, 18:28

И аз мисля,че има и хубава, т.е. каче българска козметика! Освен това съм от хората, за които цената оказва влияние при избора просто защото финансовото ми състояние е среостатичстическо българско :evil:
Доволна съм от продуктите на Дева, които съм ползвала - основно за лице. Антицелулитният им крем също ми харесва. Имаха и една маска за коса със зелен чай, от която също съм доволна!
А на Икаров антицелулит масло е просто страхотно!
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот сиско » 18 Ное 2011, 01:10

и аз съм доволна от българските продукти, е има и такива, които не стават, но има и такива, които са не по-лоши от и маркови, но на по-добра цена - Билка, Дева, Рефан и др.
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот eli » 15 Мар 2012, 16:48

Аз съм изключително доволна от кремът Здраве. Бяха ми се появили едни ситни пъпчици по ръцете, които си стояха 2-3 дни, реших да ходя на кожен, но преди това се сетих че имам вкъщи крем Здраве и се намазах. На другата сутрин пъпчиците бяха започнали да избледняват. намазах се отново и така за два дни изчезнаха :) , бях изключително доволна.
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот monito » 19 Мар 2012, 17:07

Разбира се, че съм ЗА българската козметика. Като всяко друго нещо и тук си има плюсове и минуси, едни продукти са по-сполучливи от други, но като цяло мисля, че има доста добри попадения. В момента използвам един крем-гел на Дева и съм много доволна. Много е лекичък и не омазнява кожата на лицето ми.
monito
 
Мнения: 73
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:13

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот Габче » 24 Мар 2012, 10:51

Българска козметика бих използвала само като крем за ръце и/или душ гел за тяло. За нищо друго им нямам доверие или поне със сигурност няма да има желания ефект.
Габче
 
Мнения: 6
Регистриран на: 24 Мар 2012, 10:43

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот Bella » 24 Мар 2012, 14:38

Габче написа:Българска козметика бих използвала само като крем за ръце и/или душ гел за тяло. За нищо друго им нямам доверие или поне със сигурност няма да има желания ефект.

Защо им нямаш доверие? Знаеш ли на пазара, колко фалшиви вносни стоки има? Българкото си е българско! Все пак предо години само такава козметика ползвахме, дори си спомням като малка, че рускините полудяваха по нашите кремове.
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот Габче » 26 Мар 2012, 11:29

Bella написа:
Габче написа:Българска козметика бих използвала само като крем за ръце и/или душ гел за тяло. За нищо друго им нямам доверие или поне със сигурност няма да има желания ефект.

Защо им нямаш доверие? Знаеш ли на пазара, колко фалшиви вносни стоки има? Българкото си е българско! Все пак предо години само такава козметика ползвахме, дори си спомням като малка, че рускините полудяваха по нашите кремове.

Може и да си права. Май трябва да им гласувам малко доверие и да видим какви ще се резултатите ;)
Габче
 
Мнения: 6
Регистриран на: 24 Мар 2012, 10:43

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот Изабел » 29 Мар 2012, 19:05

Мисля че нямаме достатъчно традиция в правенето на козметика.Използвам само сапуна Дав,защото много ми харесва като аромат и мекота.
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта