Желаещи за маратон в Турция

Състезания, актуални теми от света на спорта, спорта като здраве, забавни теми, полезни съвети

Желаещи за маратон в Турция

Мнениеот jasmin » 13 Окт 2012, 22:31

Здравейте,
Смятам да посетя маратона в Турция и да се върна с медал. Ако някои ще ходи може да се ораганизираме заедно за да е по - забавен целия престои с Истанбул. Маратонът е на 11.11.12. Очертават се 3 прекрасни дни през есента в град, в който може да се види всичко. А най впечатляващото ще е самото бягане по моста :) Нямам търпение да го изживея. Планирам да си купя един куп цветни шалове, локум (след маратона), да ям риба на Босфора и да пуша едно наргиле със късо, черно, силно кафе.
Замечтах се. Пускам линк към сайта на въпросното събитие.

http://www.istanbulmarathon.org/maratho ... km%29.aspx
Аватар
jasmin
 
Мнения: 54
Регистриран на: 29 Юли 2012, 09:08

Re: Желаещи за маратон в Турция

Мнениеот Niko » 15 Окт 2012, 10:31

jasmin написа:Здравейте,
Смятам да посетя маратона в Турция и да се върна с медал. Ако някои ще ходи може да се ораганизираме заедно за да е по - забавен целия престои с Истанбул. Маратонът е на 11.11.12. Очертават се 3 прекрасни дни през есента в град, в който може да се види всичко. А най впечатляващото ще е самото бягане по моста :) Нямам търпение да го изживея. Планирам да си купя един куп цветни шалове, локум (след маратона), да ям риба на Босфора и да пуша едно наргиле със късо, черно, силно кафе.
Замечтах се. Пускам линк към сайта на въпросното събитие.

http://www.istanbulmarathon.org/maratho ... km%29.aspx

Похвално е решението ти да се включиш в този маратон. Дано да случите хубави време в началото на ноември и да имаш възможност да разгледаш този космополитен град. Препоръчвам ти да пиеш кафе на кафенетата до църквата " Света София" , не пропускай да пиеш фреш от нар, локума може и да го пропуснеш. Направи много снимки и чакаме да се върнеш с медал. Успех ти желая в маратона и в набирането на още съмишленици.
Niko
 
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Юли 2012, 11:29

Re: Желаещи за маратон в Турция

Мнениеот jasmin » 15 Окт 2012, 11:40

Niko написа:
jasmin написа:Здравейте,
Смятам да посетя маратона в Турция и да се върна с медал. Ако някои ще ходи може да се ораганизираме заедно за да е по - забавен целия престои с Истанбул. Маратонът е на 11.11.12. Очертават се 3 прекрасни дни през есента в град, в който може да се види всичко. А най впечатляващото ще е самото бягане по моста :) Нямам търпение да го изживея. Планирам да си купя един куп цветни шалове, локум (след маратона), да ям риба на Босфора и да пуша едно наргиле със късо, черно, силно кафе.
Замечтах се. Пускам линк към сайта на въпросното събитие.

http://www.istanbulmarathon.org/maratho ... km%29.aspx

Похвално е решението ти да се включиш в този маратон. Дано да случите хубави време в началото на ноември и да имаш възможност да разгледаш този космополитен град. Препоръчвам ти да пиеш кафе на кафенетата до църквата " Света София" , не пропускай да пиеш фреш от нар, локума може и да го пропуснеш. Направи много снимки и чакаме да се върнеш с медал. Успех ти желая в маратона и в набирането на още съмишленици.


Здравей Нико,

Благодаря за пожеланието. Надявам се да не разочаровам хората, които ще стискат палци за мен и вярват, че ще постигна някакъв успех.
За времето.... Не се притеснявам.. Свикнала съм да бягам и в дъжд и сняг и на - 3 градуса :) Надявам се да няма вятър :)
Хубав ден от мен :)
Аватар
jasmin
 
Мнения: 54
Регистриран на: 29 Юли 2012, 09:08

Re: Желаещи за маратон в Турция

Мнениеот The_The_Ramone » 15 Окт 2012, 21:13

Приемате ли съ-туристи? Хора с желание да опитат магията на Ориента, които бягането им се струва прекалено далечна цел, но обичат лютивото, пикантното и горещото, плюс маринованите краставички. ;)
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Re: Желаещи за маратон в Турция

Мнениеот jasmin » 16 Окт 2012, 16:46

The_The_Ramone написа:Приемате ли съ-туристи? Хора с желание да опитат магията на Ориента, които бягането им се струва прекалено далечна цел, но обичат лютивото, пикантното и горещото, плюс маринованите краставички. ;)



Здравейте,

Ами аз ще пътувам с един такъв, който има желание да се потопи в магията на ориенталския живот и да посети къщата, в която е сниман филма "Златният век". Ако имате желание може да ви запозная за да се разхождате заедно докато аз бягам и се запознавам със съмишленици :)))))))

Поздрави
Жасмин
Аватар
jasmin
 
Мнения: 54
Регистриран на: 29 Юли 2012, 09:08

Re: Желаещи за маратон в Турция

Мнениеот SatanicMalfunctions » 16 Окт 2012, 17:22

jasmin написа:
The_The_Ramone написа:Приемате ли съ-туристи? Хора с желание да опитат магията на Ориента, които бягането им се струва прекалено далечна цел, но обичат лютивото, пикантното и горещото, плюс маринованите краставички. ;)



Здравейте,

Ами аз ще пътувам с един такъв, който има желание да се потопи в магията на ориенталския живот и да посети къщата, в която е сниман филма "Златният век". Ако имате желание може да ви запозная за да се разхождате заедно докато аз бягам и се запознавам със съмишленици :)))))))

Поздрави
Жасмин

Да дойда и аз, апропо, Златният век е сниман в замък... :lol:
Изображение
SatanicMalfunctions
 
Мнения: 79
Регистриран на: 03 Юни 2011, 16:26

Re: Желаещи за маратон в Турция

Мнениеот jasmin » 16 Окт 2012, 17:29

Привет на всички.
Събирам желаещи за маратона в Истанбул, но явно желаещите са само за почивка и хапване. Няма лошо. Заповядайте. Пътувам на 09.11. вечерта . Нямам търпение да стартирам по Босфора. Прекрасно ще бъде усещането.
Аватар
jasmin
 
Мнения: 54
Регистриран на: 29 Юли 2012, 09:08

Re: Желаещи за маратон в Турция

Мнениеот Ann » 17 Окт 2012, 09:52

jasmin написа:Привет на всички.
Събирам желаещи за маратона в Истанбул, но явно желаещите са само за почивка и хапване. Няма лошо. Заповядайте. Пътувам на 09.11. вечерта . Нямам търпение да стартирам по Босфора. Прекрасно ще бъде усещането.

Останалите ти спътници ще ти бъдат агитка, ако не ги загубиш някъде по пазарите за подправки, злато и килими :lol:
Ann
 
Мнения: 81
Регистриран на: 04 Авг 2012, 11:55

Re: Желаещи за маратон в Турция

Мнениеот the princess » 20 Окт 2012, 17:04

Намери ли съмишленици? Надяваме се след маратона да качиш снимки и да споделиш впечатления :D
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

Re: Желаещи за маратон в Турция

Мнениеот jasmin » 20 Окт 2012, 19:31

Ами все още спътникът ми е само един. Опитах се да зарибя няколко инструктора по фитнес, но те ми се изсмяха и.... Подготовката ми за маратона върви чудесно и съм изпълнена с надежда за медал.... Миналогодишния рекорд за 8км е бил 35.55 мин. А моя към момента е 32.40мин, ако конкуренцията тази година е същата, определено ще взема място 1 :)
Незнам дали знаете, но на маратона в истанбул, който всъщност се състои всяка година, има около 100 000 бягащи от цял свят. И естествено кенийците са най - бързи винаги :)
Снимките ги имате, лукума и баклавата също.
Аватар
jasmin
 
Мнения: 54
Регистриран на: 29 Юли 2012, 09:08

Следваща

Назад към Спортни теми и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron