Осеор - пропуснат прием

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Осеор - пропуснат прием

Мнениеот Irena » 17 Окт 2012, 10:34

Здравейте, тази сутрин си спомних, че снощи забравих да взема осеор, който приемам отскоро (три месеца). При повечето лекарства, в листовката пише какво се прави при предозиране и при пропуснат прием, но в листовката на осеор пише само за предозиране, а за пропуснат прием няма казано нищо.
По принцип не закусвам и до обяд рядко ям нещо и сега не знам дали да не взема пропусната доза и довечера - редовната или да забравя за пропуснатото и да си взема следващата нормално или пък довечера да взема две дози?
Благодаря
Irena
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Окт 2012, 10:12

Re: Осеор - пропуснат прием

Мнениеот the princess » 20 Окт 2012, 18:41

Irena написа:Здравейте, тази сутрин си спомних, че снощи забравих да взема осеор, който приемам отскоро (три месеца). При повечето лекарства, в листовката пише какво се прави при предозиране и при пропуснат прием, но в листовката на осеор пише само за предозиране, а за пропуснат прием няма казано нищо.
По принцип не закусвам и до обяд рядко ям нещо и сега не знам дали да не взема пропусната доза и довечера - редовната или да забравя за пропуснатото и да си взема следващата нормално или пък довечера да взема две дози?
Благодаря

Дано отговорът ми не е закъснял, но най-добре е да не вземате двойна доза от лекарството.Не мисля,че е проблем, че сте пропуснали един ден продължете на следващия, пак със същата доза, по същото време,но за всеки случай се консултирайте с лекар.
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта