Дженифър Лопез ще пее в България

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Дженифър Лопез ще пее в България

Мнениеот Камелия » 24 Окт 2012, 16:43

JLo.jpeg
JLo.jpeg (6.56 KiB) Прегледано 395 пъти


Фенка съм на Дженифър Лопез и чакам с нетърпение, концерта й в БЪлгария. Предполагам ще има и други нейни фенове, които биха искали да споделят инфо за концерта й в България, който ще е на 18 ноември. Концерта й ще бъде едно своеобразно шоу с ревю в зала "Арена Армеец" и ще се излъчва по БНТ.
Хайде да видим колко сме феновете на латинодивата ;) ;)
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Дженифър Лопез ще пее в България

Мнениеот Ann » 24 Окт 2012, 16:50

И аз съм й фенка, но нямам възможност и време да посетя концерта й. Всъщност, те не го ли отмениха?
Ann
 
Мнения: 81
Регистриран на: 04 Авг 2012, 11:55

Re: Дженифър Лопез ще пее в България

Мнениеот Genoveva » 17 Ное 2012, 12:34

Толкова яка певица, а толкова малко нейни фенове в този форум, защо така? Днес научих, че не само, че Дженифър Лопез ще пее в България ами и си търсела къща по българското черноморие. Латинодивата каца утре на летище София като със себе си е взела и двете си деца Ема и Макс, а за тяхна гледачка е взела своята майка, която ще ги нагледжа докато певицата извисява глас над българската публика. Едно от изискванията на певицата е специален детски кът където ще се забавляват децата й докато красивата мама пее.
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: Дженифър Лопез ще пее в България

Мнениеот Снежана » 19 Ное 2012, 11:14

Въпреки, че началото на концерта се забави малко струваше си чакането. Родената с гореща латино-кръв Дженифър Лопез накара феновете си в България да пощуреят от кеф с невиждано шоу с много ефекти, мултимедия и прекрасна хореография и музика . На мега концерта на Дженифър Лопез бяха много известни личности, фолк певици, манекени, ТВ лица, танцьори, продуценти и представители на шоубизнеса у нас. Зала " Арена Армеец" се пукаше по шевовете от фенове на латинодивата, но няма как чакахме я 5 години. Дженифър Лопез развя българския трибагреник и после слезе от сцената в публиката с думите" Страхотни сте, България, обичам ви! Ще се върна!"
Снежана
 
Мнения: 153
Регистриран на: 09 Май 2012, 08:58


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта