Прочистваща диета

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Прочистваща диета

Мнениеот Lili_pili » 20 Юли 2015, 16:10

Четох за пречистване с оризм, според това на колкото си години толкова дни се прави пречистването. Слага се ориз лъжички според годините и се полива с вода и се прибира в хладилника, всеки ден се вари и яде по 1 лъжица.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Прочистваща диета

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Юли 2015, 16:57

Lili_pili написа:Четох за пречистване с оризм, според това на колкото си години толкова дни се прави пречистването. Слага се ориз лъжички според годините и се полива с вода и се прибира в хладилника, всеки ден се вари и яде по 1 лъжица.

Майка ми сега го изпробва тоав, не знам обаче какво се очаква като краен резултат. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Прочистваща диета

Мнениеот Lili_pili » 01 Сеп 2015, 14:32

rabotnata pchela написа:
Lili_pili написа:Четох за пречистване с оризм, според това на колкото си години толкова дни се прави пречистването. Слага се ориз лъжички според годините и се полива с вода и се прибира в хладилника, всеки ден се вари и яде по 1 лъжица.

Майка ми сега го изпробва тоав, не знам обаче какво се очаква като краен резултат. :roll:

А дали е подходящо за по-млади, май е по-подходящо за възрастни :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Прочистваща диета

Мнениеот Malina » 10 Мар 2016, 15:31

Добър начин е да се подложите 1-2 седмици на хранене само с пресни плодове и зеленчуци, в комбинация с малко хляб, веднага ще усетите невероятните ползи върху организма ви :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Прочистваща диета

Мнениеот fawla » 10 Мар 2016, 16:49

Malina написа:Добър начин е да се подложите 1-2 седмици на хранене само с пресни плодове и зеленчуци, в комбинация с малко хляб, веднага ще усетите невероятните ползи върху организма ви :)

Не изпитваш ли умора и замайване, когато смениш рязко хранителния си режим и минеш главно на сурова храна?
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Прочистваща диета

Мнениеот Rali_hr » 15 Юни 2018, 15:32

Хората приемат за прочистваща диета да ядат само плодове дълго време, или пък да карат на чай и ябълки, пък и от време на време някой морков. Каквото и да се избере, най-добре е то да бъде пълноценно и да не ни създава дискомфорт, защото това не е здравословно.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Предишна

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта