Витамините - естествени v/s синтетични

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Витамините - естествени v/s синтетични

Мнениеот pasta » 04 Яну 2013, 09:52

Единствените витамини които си позволявам да пия са Фолиевата киселина и витамин Ц.Не съм привърженик на комбинираните.Предпочитам да си ги набавям чрез плодове и зеленчуци.
pasta
 
Мнения: 142
Регистриран на: 09 Дек 2011, 11:37

Re: Витамините - естествени v/s синтетични

Мнениеот desita@ » 04 Яну 2013, 23:42

Две години давах на дъщеря си синтетични комбинирани и резултат не видях,сега единствено давам витамин С при нужда.
desita@
 
Мнения: 84
Регистриран на: 19 Дек 2012, 16:17

Re: Витамините - естествени v/s синтетични

Мнениеот winterrose » 27 Фев 2013, 21:09

През този сезон няма как да снабдим организма с витамини по естествен начин, затова приемам синтетични. По-добре тях, отколкото да си купувам от пластмасово изглеждащите ябълки, внесени кой знае откъде и да мисля, че ям витамини.
winterrose
 
Мнения: 185
Регистриран на: 30 Мар 2011, 20:18

Re: Витамините - естествени v/s синтетични

Мнениеот Zlatoto_87 » 29 Окт 2013, 13:57

winterrose написа:През този сезон няма как да снабдим организма с витамини по естествен начин, затова приемам синтетични. По-добре тях, отколкото да си купувам от пластмасово изглеждащите ябълки, внесени кой знае откъде и да мисля, че ям витамини.


От аптеката пак можеш да си купиш витамини от естествен произход. Хем няма мн мн да се съмняваш в пластмасовите ябълки, хем пък ще избегнеш химията. Продават се такива с ацерола (растение с високо съдървание на вит.Ц), с естествен калций, и куп други подобни.
Zlatoto_87
 
Мнения: 45
Регистриран на: 29 Окт 2013, 13:45

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта