Вярвате ли в късмета?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Вярвате ли в късмета?

Мнениеот Ваня_13 » 08 Ное 2012, 18:00

Джакпотът на Българския спортен тотализатор е почти 7 000 000 лева, аз като голяма част от българите жадни за бързо забогатяване също реших да си пробвам късмета. Имах си едни 2 лева, които нарекох "късметски" и право в тото пункта.
Пред мен възрастен мъж даде почти половината си пенсия за фишове с какви ли не комбинации. Моето фишче беше за 2,85 и дори не бях сигурна, че съм играла за "голямата пара", сгънах го прилежно и си го оставих в портфейла при останалите ми финанси да се множат.
Вървейки към дома си се замислих, колко ли пари да вложили хората и толкова ли сме обладани от късмета си на тото милионери? Толкова ли е беден българина, че надеждата му е в тото печалбата или напротив българинът е мързелив и чака само лесна печалба?
От друга страна си задавам въпроса: Е хубаво ще спечеля, ми после? Какво се случва с тото милионерите? Снимат ги по телевизията, вземат им интервюта и това месец два, после какво се случва?
Какво прави с парите си един тото милионер?
Стискайте палци утре ако се събудя тото милионер ще ви отговоря на всички въпроси!
Ваня_13
 
Мнения: 140
Регистриран на: 18 Юни 2012, 13:59

Re: Вярвате ли в късмета?

Мнениеот Иванина » 12 Ное 2012, 17:56

От друга страна си задавам въпроса: Е хубаво ще спечеля, ми после? Какво се случва с тото милионерите? Снимат ги по телевизията, вземат им интервюта и това месец два, после какво се случва?


Не съм сигурна че ги снимат по телевизията. Някои изобщо не се показват. Аз ако спечеля, което няма как да стане де защото не пускам фишове, ..........но принципно ако спечеля никакави медии нищо няма да научат, ще стане по възможно най тихия начин.
Иванина
 
Мнения: 19
Регистриран на: 09 Ное 2012, 20:34

Re: Вярвате ли в късмета?

Мнениеот Снежана » 13 Ное 2012, 17:40

Иванина написа:
От друга страна си задавам въпроса: Е хубаво ще спечеля, ми после? Какво се случва с тото милионерите? Снимат ги по телевизията, вземат им интервюта и това месец два, после какво се случва?


Не съм сигурна че ги снимат по телевизията. Някои изобщо не се показват. Аз ако спечеля, което няма как да стане де защото не пускам фишове, ..........но принципно ако спечеля никакави медии нищо няма да научат, ще стане по възможно най тихия начин.

ооооо мислиш ли, че медиите няма да те издирят за да си направят сензационния материал? Аз също не пускам фишове, но ако спечеля ще се опитам по всякакъв начин да запазя семейството си от медийни атаки. Не обичам да съм център на вниманието.
Снежана
 
Мнения: 153
Регистриран на: 09 Май 2012, 08:58

Re: Вярвате ли в късмета?

Мнениеот Камелия » 14 Ное 2012, 16:25

Аз също рядко пускам фиш, но след като джакпотът стана 8 милн. взех да се интересувам много от тотото. Оказа се,че след като джакпотът надхвърли един милион всяка топка се претегля поотделно за да няма шантажи, тъй че няма шантажи.
Ако спечелите отивате в тото пункта и трябва да кажете идвам да си получа една печалба без да казвате за каква сума става въпрос, с цел да си осигурите анонимност и да не бъдете притеснявани за каквото и да били след това. Ако сумата е до 15 хиляди лева, получавате парите си в брой, ако надвишава тази сума я получавате по банков път.
Интересното е, че когато джакпотът е голям идват дори чужденци от съседни държави да играят тото. А вие ще играете ли днес?
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Вярвате ли в късмета?

Мнениеот Silvi » 15 Ное 2012, 15:59

До сега не вярвах, но миналата или по-миналата година ми се случи за една седмица да си намеря почти 23 детелини четирилистни като до сега никога не бях си намирала нито една. Ако това е предзнаменование за късмет, значи вярвам :)
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Вярвате ли в късмета?

Мнениеот Genoveva » 17 Ное 2012, 13:41

Боже колко наивници има в България, джакпотът расте и с него идеотите вярващи, че ще спечелят голямата пара хахахах. Джакпотът е 9 461 000 лв., шансът да спечелиш е почти 1/ 1000 000 да не кажа почти никакъв. Ако искаш да си сигурен в печалбата трябва да пуснеш фишове за 9 788 671,25 лв. и тогава шанса ти е 100% като играеш с 13 983 816 комбинации. Успех!
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: Вярвате ли в късмета?

Мнениеот Снежана » 19 Ное 2012, 10:26

Хайдеее имам двама нови тото- милонери! Блазе им на печелившите, въпреки, че двама познали ще си делят деветте милиона все е нещо. 4 милиона не са малко пара! Дано да ги видим кои са или ще ги скрият?
Снежана
 
Мнения: 153
Регистриран на: 09 Май 2012, 08:58

Re: Вярвате ли в късмета?

Мнениеот Локумът » 20 Мар 2017, 16:07

Човек и да не вярва в късмета си, някой път се случва просто ей така от небето един вид му падат. Аз не играя по никакви игри, днес съм решил само да си пусна един билет от тея тегленията за джакпота на националната лотария. Вчера баща ми на село искаше да му пускаме и аз реших да пусна и за мен, ей така на шега, имаше си там талончета за попълване и днес ще го пусна, но толкова. На 3 лева ще се радвам.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Вярвате ли в късмета?

Мнениеот Pipilota » 20 Мар 2017, 16:43

ей сега чух за един спечелих 30 000 от тотото :)) ми да е жив и здрав, пуснал случайно фиш, ей така на шега, не знам дали е мислил за печалба, но ето - ударил е.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Вярвате ли в късмета?

Мнениеот Monika_Spasova » 20 Мар 2017, 19:50

Pipilota написа:ей сега чух за един спечелих 30 000 от тотото :)) ми да е жив и здрав, пуснал случайно фиш, ей така на шега, не знам дали е мислил за печалба, но ето - ударил е.

Да е жив и здрав човека, браво на него! Аз никога не съм печелила, но на някои хора им е писано просто. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта