Преди Мтел да стане Мтел

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Преди Мтел да стане Мтел

Мнениеот Снежана » 14 Ное 2012, 11:01

Знаете ли какво беше името на първия български мобилен оператор? Някой спомня ли си развитието на сегашния Мтел? Помните ли големите мобилни апарати, от които ви падаха панталоните, а цените на услугите бяха невиждано високи? Каква марка беше вашият първи мобилен апарат и с какъв сте сега? Какво се промени за всички тези години?
Снежана
 
Мнения: 153
Регистриран на: 09 Май 2012, 08:58

Re: Преди Мтел да стане Мтел

Мнениеот Silvi » 15 Ное 2012, 17:04

Да си призная честно не си спомням как точно се е казвал Мтел преди сегашното си наименование, но си спомням колко струваше един мобилен апарат и мобилните услуги бяха достъпни само за малцина, а сега офертите са толкова достъпни и можеш да си избираш оператор, като допреди десетина години имаше само един Мтел, после се появи Глобул и така.
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Преди Мтел да стане Мтел

Мнениеот Fute » 24 Ное 2012, 15:04

Помня още времето, когато пейджърите бяха голям бум! Бяха луди години, тези малки машинки, които ти пускат съобщения кой те търси, имаха дори и текстови съобщения...
Fute
 
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Юли 2012, 19:53

Re: Преди Мтел да стане Мтел

Мнениеот Cuddy » 15 Дек 2012, 20:34

Помня грамадните нокии, с които можеш да утрепеш човек :lol:
Помня и как подмятаха едно време за Вивател, че били Рибател заради проблемите с обхвата. :lol: А сега с тарифните си планове и толкова много клиенти скриха шапката на останалите два оператора.

Първото ми телефонче беше Моторола Ц200. Още работи и е нейде из шкафовете. :)
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12

Re: Преди Мтел да стане Мтел

Мнениеот iriny » 26 Сеп 2019, 15:52

Първият ми мобилен телефон беше Сименс, отпреди 15-16 години и май още работи. Сега, естествено съм със смартфон. :grin: Вече М-тел е А1, а телефоните започнаха да стават все по-големи и многофункционални. :wink:
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта