КРЕМ за белези от акне.

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

КРЕМ за белези от акне.

Мнениеот xpuct0wa » 15 Ное 2012, 23:21

Здравейте изчетох доста теми и не намерих това което търсих.. Та имам акне след което ми остават белези и петна. Искам да си купя КРЕМ а не тоници или пък да си правя маски по "бабени рецепти" Искам да пишат хора само които са изпробвали даден продукт.
xpuct0wa
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Ное 2012, 23:18

Re: КРЕМ за белези от акне.

Мнениеот geriva » 18 Фев 2013, 17:59

Аз съм доволна от Мелабел -избелващ крем. Имах стари петънца от пъпки и ги заличи.Но трябва да внимаваш с използването му-не е желателно да се прилага лятото и излагането на слънце под каквато и да е форма трябва задължително да е след употреба на слънцезащитен крем. Аз го нанасях само вечер.
geriva
 
Мнения: 336
Регистриран на: 18 Фев 2013, 11:45

Re: КРЕМ за белези от акне.

Мнениеот donimv » 22 Фев 2013, 18:17

Препоръчвам ти крема на Неострата с киселина 10 процента. Изчиства всякакви петна. А за дълбоки белези ползвай Скинорен.
donimv
 
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Фев 2013, 18:14

Re: КРЕМ за белези от акне.

Мнениеот Cuddy » 23 Фев 2013, 13:51

Петната /за зачервените такива става въпрос/ преборих с акне аут лосион. Излющих се за отрицателно време и си реших проблема.
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12

Re: КРЕМ за белези от акне.

Мнениеот winterrose » 27 Фев 2013, 20:55

Препоръчвам ти Скарекс (Scarex) на Biotrade - силиконов гел за заличаване на белези. Струва около 25-27 лв. Омекотява кожата и заличава белезите. Във всяка аптека би трябвало да го има.
winterrose
 
Мнения: 185
Регистриран на: 30 Мар 2011, 20:18

Re: КРЕМ за белези от акне.

Мнениеот Zlatoto_87 » 10 Ное 2013, 01:01

tretinoine, много е ефикасен, но го няма в България. Ако някой знае как може да се вземе -Гърция, Турция!
Zlatoto_87
 
Мнения: 45
Регистриран на: 29 Окт 2013, 13:45

Re: КРЕМ за белези от акне.

Мнениеот dejavu » 18 Ное 2013, 12:28

А за дълбоки белези, някой може ли да сподели продукт, който малко от малко да позаглади тена? :(
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: КРЕМ за белези от акне.

Мнениеот rose_92 » 21 Ное 2016, 15:38

dejavu написа:А за дълбоки белези, някой може ли да сподели продукт, който малко от малко да позаглади тена? :(



И аз много съм чела и търсила такъв продукт, но мисля, че при вдлъбнати белези, каквито имам и аз, нищо не помага, освен разни лазерни пилинги, които честно казано мен малко ме плашат..Иначе за белези (петна от пъпки) аз използвам крема на Авен Triacneal и той наистина ми помага да ги залича и предотвратява появата на нови. Малко е скъп, но си заслужава парите. И при него важи това, че не трябва да се излагаш на слънце след като си го нанесла, освен ако не и се намазала със слънцезащитен крем. Това предполагам важи за всички такива избелващи и излющващи кремове, защото те обикновено съдържат киселини.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: КРЕМ за белези от акне.

Мнениеот iwoni » 24 Ное 2016, 12:13

Специално за вдлъбнатите белези от акне с морска луга има голям ефект. Трябва постоянство обаче. И мирише много гадно, да сте подготвени. С памуче се маже лицето с лугата и се стои 15-20 минути. Първите пъти може леко да щипе, но после се свиква. После се маха с мокра кърпичка или с мицеларна вода. Ако не се направи това и се измие лицето с вода, не може да се махне лугата, стои едно мазно, дори и със сапун няма да стане. Задължително се маже лицето с крем после, защото я изсушава.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: КРЕМ за белези от акне.

Мнениеот rose_92 » 25 Ное 2016, 15:39

iwoni написа:Специално за вдлъбнатите белези от акне с морска луга има голям ефект. Трябва постоянство обаче. И мирише много гадно, да сте подготвени. С памуче се маже лицето с лугата и се стои 15-20 минути. Първите пъти може леко да щипе, но после се свиква. После се маха с мокра кърпичка или с мицеларна вода. Ако не се направи това и се измие лицето с вода, не може да се махне лугата, стои едно мазно, дори и със сапун няма да стане. Задължително се маже лицето с крем после, защото я изсушава.


Какво е това морска луга, в аптеките ли се продава и на каква цена е? Всяка вечер ли се мажеш и на другия ден трябва ли да слагаш слънцезащитен крем? След колко време има видими резултати?
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта