Прималя ми.....

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Прималя ми.....

Мнениеот Ariana » 11 Дек 2011, 12:26

delinda написа:Първата ми целувка беше повече от провал. Провал е много слаба дума. Действието се разви пред един жилищен блок, в 11 вечерта, през една дъждовна ноемврийска нощ. До тук звучи добре, даже лъха на романтика, но по нататъшното развитие на историята беше доста скръбно. Та, когато дойде моментът за целувката аз се подхлъзнах, хванах се за момчето, то залитна и двамата паднахме на земята. Моментът беше изключително смешен, но това не беше всичко. Нашето падане бе отчетено и от някаква баба, която кой знае защо в 11 вечерта не спеше, а шпионираше от терасата. И така бабата се развика, ние смутихме и изчезнахме. По-тъпо протичане на първата си целувка едва ли някой може да има... :lol:

хаха много забавно и запомнящо се.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Понякога намираме другите в този мрак, а понякога ги губим в него.
Аватар
Ariana
 
Мнения: 35
Регистриран на: 11 Дек 2011, 10:01

Re: Прималя ми.....

Мнениеот ovagimyan » 22 Фев 2012, 11:44

Стомахът ми се бе свил на топка, а дланите ми бяха мокри.Поех си дълбоко дъх и неспокойно се заоглеждах, дали няма някой да ни види.Спомням си, че той носеше синя жилетка, много красива, която подчертаваше лицето и очите му. Ярък спомен, толкова исках да стоя дълго там в ъгъла на пресечката и никой да не ни вижда, толкова ми се искаше да се беше престрашил първи и да ме целуне, но... И така постоях, ала смелостта ми се изпари, прималя ми, тогава ми прималя, по начин, по който до ден днешен не ми е прималявало ...
ovagimyan
 
Мнения: 164
Регистриран на: 05 Апр 2011, 19:40

Re: Прималя ми.....

Мнениеот Memento » 22 Фев 2012, 12:13

Първата ми целувка дори не я помня, май беше с някакво гадже от детската градина даже ме има сниман, а първата реална уж с жена си я спомням как няма, не беше пълен провал просто се раздадох малко повече от необходимото с езика, действах като пълен професионалист 8-)
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Прималя ми.....

Мнениеот krasko » 04 Май 2012, 15:12

Оооо, помня първата си целувка и още как :) Беше с момичето от съседния вход, в което бях влюбен още от дете. Много се притеснявах как ще мине, но зора беше докато започнем да се целуваме. После вече всички задръжки паднаха :mrgreen: Иначе се бях образовал предварително от разни списания, но това по-скоро ми попречи, отколкото да ми беше в полза, защото ме разконцентрираше - какво беше сега, какво пишеше... Първата целувка е единствена и уникална :roll:
krasko
 
Мнения: 38
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:21

Re: Прималя ми.....

Мнениеот mimeto » 08 Май 2012, 11:59

И аз я помня първата целувка, но ако мога да я забравя ще е най-добре :lol: Не знаех какво да правя и бях пълно дърво, притесних се и въобще... нищо не се получи.
mimeto
 
Мнения: 57
Регистриран на: 26 Апр 2012, 15:25

Re: Прималя ми.....

Мнениеот Malina » 04 Окт 2018, 11:34

МНого интересна тема, аз също помня моята първа целувка. Излизах с едно момче, толкова много го харесвах, ама цялото училище знаеше за това. Живееше близо до нас и ме изпрати, при което ме целуна, ама езици, всичко, аз направо получих сърцетуп и не се представих никак добре! Само си мислих, колко е странно да усещаш чужд език хахах :) после той беше разтръбил, че не се целувам добре. :lol:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Прималя ми.....

Мнениеот Тъжна Луна » 04 Окт 2018, 15:52

Malina написа:МНого интересна тема, аз също помня моята първа целувка. Излизах с едно момче, толкова много го харесвах, ама цялото училище знаеше за това. Живееше близо до нас и ме изпрати, при което ме целуна, ама езици, всичко, аз направо получих сърцетуп и не се представих никак добре! Само си мислих, колко е странно да усещаш чужд език хахах :) после той беше разтръбил, че не се целувам добре. :lol:

Мацка, какво да се прави, аз чух за себе си от наша обща приятелка че съм се целувала като животно. Пък общата ни прияьтелка го харесваше тоя пич преди 1-2 години и изглежда още не бе спряла.. Моите спомени са почти никакви, но сигурно човекът е бил прав - цАлувал се е с жУвотно :lol:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Прималя ми.....

Мнениеот Ваня Стойчева » 04 Окт 2018, 16:32

Първата целувка винаги е излагация, обаче след това дори усещането от нея се помни дълго време, много е странно! :shock:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron