Стара Загора: Затварят за движение бул. "Гурко" в неделя

Бизнес, политика, шоубизнес, забава или всичко от света около нас.....по дати

Стара Загора: Затварят за движение бул. "Гурко" в неделя

Мнениеот FramarLekari » 23 Ное 2012, 11:16

Бул. „Гурко“ в Стара Загора ще бъде затворен за движение в неделния ден


Във връзка с извършване на санитарна сеч на дървета по тротоарите бул. „Ген. Гурко”, ще бъде затворена за движение на моторни превозни средства на 25.11.2012 год. /неделя/, в отсечката от ул. „Хаджи Димитър Асенов” до ул. „Св. Отец Паисий” за периода от 08,00 до 14,00 часа.
Община Стара Загора умолява гражданите да не паркират автомобилите си по ул. „Ген. Гурко” в отсечката от ул. „Цар Иван Асен” до ул. „Св. Отец Паисий”, както и по бул. „Цар Симеон Велики” в отсечката от ул. „Св. Отец Паисий” до ул. „Ал. Батенберг”.
Движението на автобусите, обслужващи градския транспорт, ще бъде отклонено по маршрут: бул. „Ген. Гурко” – ул. „Св. Отец Паисий” – ул. „Христо Ботев” – бул. „Руски” – бул. „Ген. Гурко”.
В указания часови интервал няма да се движат тролейбусни линии с №№ 1 и 36.
Тролейбусна линия № 36 ще се обслужва от автобуси с интервал на движение от 30 минути.
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: Стара Загора: Затварят за движение бул. "Гурко" в неделя

Мнениеот lyuta_chushka95 » 11 Сеп 2019, 14:37

Уф, бе! Изкарахте ми акъла с тая стара информация! Реших, че за тази неделя става въпрос!
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Стара Загора: Затварят за движение бул. "Гурко" в неделя

Мнениеот Мики Маус » 11 Сеп 2019, 16:26

lyuta_chushka95 написа:Уф, бе! Изкарахте ми акъла с тая стара информация! Реших, че за тази неделя става въпрос!


Ами да! От заглавието не е ясно за коя неделя става въпрос. Ми пишете ги тия дати бе, хора! :wink:
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49


Назад към Медиен календар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта