Кога един мъж казва на жена, че ще направи всичко за нея?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Кога един мъж казва на жена, че ще направи всичко за нея?

Мнениеот Anka » 16 Юни 2015, 11:06

Случва се само и единствено, когато стане ясно, че е дошъл края, всеки приема другия за даденост, затова се стига толкова често до раздели в наши дни.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Кога един мъж казва на жена, че ще направи всичко за нея?

Мнениеот asdddwww » 25 Яну 2016, 15:06

Когато съм го казвал е било на жена, която заслужава. Беше истинска, никога не ме предаде, държеше се уникално яко с мен, беше невероятна, не вдигаше скандали от нищото, не ревнуваше за глупости, разбирахме се страхотно. По стечение на обстоятелствата се наложи да се раздеилм, защото и двамата замианхме по различни краища на света, но все още бих направил всичко за нея ;)
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Кога един мъж казва на жена, че ще направи всичко за нея?

Мнениеот draga.mihova » 25 Яну 2016, 16:23

asdddwww написа:Когато съм го казвал е било на жена, която заслужава. Беше истинска, никога не ме предаде, държеше се уникално яко с мен, беше невероятна, не вдигаше скандали от нищото, не ревнуваше за глупости, разбирахме се страхотно. По стечение на обстоятелствата се наложи да се раздеилм, защото и двамата замианхме по различни краища на света, но все още бих направил всичко за нея ;)

Това си е мъж на място, съответно и мацка на място!
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Кога един мъж казва на жена, че ще направи всичко за нея?

Мнениеот Jully » 25 Яну 2016, 16:28

asdddwww написа:Когато съм го казвал е било на жена, която заслужава. Беше истинска, никога не ме предаде, държеше се уникално яко с мен, беше невероятна, не вдигаше скандали от нищото, не ревнуваше за глупости, разбирахме се страхотно. По стечение на обстоятелствата се наложи да се раздеилм, защото и двамата замианхме по различни краища на света, но все още бих направил всичко за нея ;)

Рядко се намира човек, за който да направиш всичко и да цениш истински. Това е истинско щастие, независимо дали оставаш с този човек приятел или сте двойка.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Кога един мъж казва на жена, че ще направи всичко за нея?

Мнениеот silver933 » 26 Яну 2016, 11:19

Абе ние колко слъгваме жена си само ние си знаем. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Обаче стигнат ли работите до "да направя всичко" то може да сте сигурни, че ние не бием камбаната и не го оповестяваме, а го знам и го усещаме, както ние, така и жените ни. :)) Тези дето много говорят ги дават по сериалите :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Кога един мъж казва на жена, че ще направи всичко за нея?

Мнениеот mamina » 01 Фев 2016, 13:43

Какво значи всичко? Ако би убил заради нея, може ли да се нарече това любов или ...?
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Кога един мъж казва на жена, че ще направи всичко за нея?

Мнениеот tano » 22 Авг 2019, 14:30

Не мисля, че трябва да ѝ го казва. По-скоро трябва да ѝ го показва. Да е винаги до нея, когато има нужда, да я разбира и да я подкрепя. Тогава мъжът наистина прави всичко. А дали се оценя, това вече е друг въпрос.
Но за нещата, които си направил, не бива да съжаляваш. И не е глупаво, че си дал всичко от себе си в една връзка. Ако чувствата са истински - редно е да бъде така. Всичко друго би било фалшиво.
tano
 
Мнения: 121
Регистриран на: 07 Авг 2019, 11:03

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта