Кога един мъж казва на жена, че ще направи всичко за нея?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Кога един мъж казва на жена, че ще направи всичко за нея?

Мнениеот Fute » 24 Ное 2012, 15:24

"Мила, вечно съм твой и ще направя всичко възможно, за да продължи това вечно, ще направя всичко за теб."
Много пъти съм го казвал, правил, потвърждавал направеното с думи и дела и.. кога един мъж обещава на една жена, че ще направи всичко за нея? Често мъжете просто го казват, като не правят нищо. В друг случай, казват и правят чудеса от героизъм и глупост.
Преди много години направих адски много глупости в една връзка. Толкова я обичах, че над 5 години я мразих, че не можем да сме заедно. В същото време се самонаказвах по абсурдни начини, за да тествам любовта /и глупостта си.../.
Имаше ли смисъл? Май не...Звучи така красиво...
Fute
 
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Юли 2012, 19:53

Re: Кога един мъж казва на жена, че ще направи всичко за нея

Мнениеот Hristova » 24 Ное 2012, 15:42

Fute написа:"Мила, вечно съм твой и ще направя всичко възможно, за да продължи това вечно, ще направя всичко за теб."
Много пъти съм го казвал, правил, потвърждавал направеното с думи и дела и.. кога един мъж обещава на една жена, че ще направи всичко за нея? Често мъжете просто го казват, като не правят нищо. В друг случай, казват и правят чудеса от героизъм и глупост.
Преди много години направих адски много глупости в една връзка. Толкова я обичах, че над 5 години я мразих, че не можем да сме заедно. В същото време се самонаказвах по абсурдни начини, за да тествам любовта /и глупостта си.../.
Имаше ли смисъл? Май не...Звучи така красиво...

Звучи като заучена фраза, а още повече доказва това факта,че си го казвал многократно. Преди да решиш да кажеш тези думи трябва да си наясно със себе си, че наистина тя е жаната, за която ще направиш всички и ще бъдеш вечно неин. Ако го казваш на всяка срещната значи го казваш само да замежеш очите на избранницата си за да й се мушнеш в леглото. Това, че си го казал не те прави глупав, нито постъпката ти е глупава, жената, която не е оценила това е глупава тъй като не всеки мъж е готов да направи да нея всичко.
Hristova
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Ное 2012, 14:11

Re: Кога един мъж казва на жена, че ще направи всичко за нея

Мнениеот Ваня_13 » 26 Ное 2012, 14:40

Fute написа:"Мила, вечно съм твой и ще направя всичко възможно, за да продължи това вечно, ще направя всичко за теб."
Много пъти съм го казвал, правил, потвърждавал направеното с думи и дела и.. кога един мъж обещава на една жена, че ще направи всичко за нея? Често мъжете просто го казват, като не правят нищо. В друг случай, казват и правят чудеса от героизъм и глупост.
Преди много години направих адски много глупости в една връзка. Толкова я обичах, че над 5 години я мразих, че не можем да сме заедно. В същото време се самонаказвах по абсурдни начини, за да тествам любовта /и глупостта си.../.
Имаше ли смисъл? Май не...Звучи така красиво...

Когато чувствата са истински тогава един мъж казва на една жена, че ще направи всичко за нея. Не смятам, че да покажеш чувствата си пред любимата е глупост или грешка.
Ваня_13
 
Мнения: 140
Регистриран на: 18 Юни 2012, 13:59

Re: Кога един мъж казва на жена, че ще направи всичко за нея

Мнениеот boncho green » 27 Ное 2012, 09:49

Казвал съм го само на една жена и все още го мисля. Честно казано и преди ми е минавало през ума да го кажа, но винаги нещо ме е спирало (и добре, че е ставало така...). Сега поне съм сигурен в тези думи, нищо не ме спира да ги кажа и да ги изпълня.
Момичета, внимавайте с тези, които ви го казват постоянно. По всяка вероятност те знаят, че "любовта на жената минава през ушите" и се възползват от това. Бъдете бдителни и разчитайте повече на действия, отколкото на думи. Знам, че звучи тривиално, но от мъжка страна мога да ви кажа, че е вярно.
boncho green
 
Мнения: 67
Регистриран на: 09 Май 2012, 17:24

Re: Кога един мъж казва на жена, че ще направи всичко за нея

Мнениеот ninars » 11 Дек 2012, 17:35

Когато се опитва да я спечели.Най-често когато тя е обект на ловеца у мъжа. Рядкост е жена да чуе тези думи когато вече е позволила да бъде завоювана...и се среща по-често в приказките
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: Кога един мъж казва на жена, че ще направи всичко за нея

Мнениеот borisov87 » 03 Яну 2013, 15:29

Аз лично казвам това на някого в когото съм наистина влюбен, а не за да излъжа някоя да си легне с мен :)
borisov87
 
Мнения: 77
Регистриран на: 03 Яну 2013, 15:19

Re: Кога един мъж казва на жена, че ще направи всичко за нея

Мнениеот bojo_kolev » 03 Окт 2013, 15:57

Ама все повече забелязвам как хората се превръщат в герои от ситкоми, не мога да му/й кажа това или онова, в крайна сметка това са само думи и повечето ги изричат, независимо мъже или жени, въпроса е какво се случва от там нататък :)
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Кога един мъж казва на жена, че ще направи всичко за нея

Мнениеот djudjanka » 04 Окт 2013, 10:50

Не знам, не ми се е случвало. :lol: Предпочитам действията вместо думите! Тези, които много говорят обикновено са въздух под налягане.
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Кога един мъж казва на жена, че ще направи всичко за нея

Мнениеот Krum » 01 Дек 2014, 14:49

djudjanka написа:Не знам, не ми се е случвало. :lol: Предпочитам действията вместо думите! Тези, които много говорят обикновено са въздух под налягане.

И това го има! Много често се правим, че ще сваляме звездите, пък то се оказва, че даже стълба нямаме и нямаме желание дори да си вземем. Така че действията са по-важни от думите и най-хубаво е ако се оценя!
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Кога един мъж казва на жена, че ще направи всичко за нея?

Мнениеот S_Milenska » 24 Яну 2015, 12:56

Мисля си, че.. мъжете не казват толкова често на жените, че ще направят всичко за нея. Според мен се случва, когато жената каже на мъже, че е време да сложат край, тогава той се сеща да ѝ сваля звезди.. :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта