ЗА КАКВО НАЙ-ЧЕСТО МЕЧТАЯТ ЖЕНИТЕ?

Re: ЗА КАКВО НАЙ-ЧЕСТО МЕЧТАЯТ ЖЕНИТЕ?

Мнениеот nicegirl » 18 Юли 2011, 22:47

За екзотична и роматична почивка, за повече лично време и да бъдат обичани!
nicegirl
 
Мнения: 7
Регистриран на: 30 Мар 2011, 16:28

Re: ЗА КАКВО НАЙ-ЧЕСТО МЕЧТАЯТ ЖЕНИТЕ?

Мнениеот Margo » 26 Юли 2011, 15:08

Имам достатъчно време за себе си, мога да си позволя почивка в чужбина, почивка в България, но е хубаво да имаш с кого да споделиш всичко това.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: ЗА КАКВО НАЙ-ЧЕСТО МЕЧТАЯТ ЖЕНИТЕ?

Мнениеот Chat noir » 27 Юли 2011, 11:28

Мечтая си за за стая пълна с обувки! :mrgreen:
Аватар
Chat noir
 
Мнения: 24
Регистриран на: 07 Апр 2011, 21:25

Re: ЗА КАКВО НАЙ-ЧЕСТО МЕЧТАЯТ ЖЕНИТЕ?

Мнениеот southern_sun » 29 Юли 2011, 13:35

Chat noir написа:Мечтая си за за стая пълна с обувки! :mrgreen:

Аз бих допълнила: И да съм стоножка, за да мога да ги износя всички!!!
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: ЗА КАКВО НАЙ-ЧЕСТО МЕЧТАЯТ ЖЕНИТЕ?

Мнениеот d_2 » 08 Сеп 2011, 11:50

Аз мечтая за следното: Слънце, спокоен плаж и полуголи двойници на Джони Деп да ми сервират дайкири. Така мога да изкарам сто години без да ми омръзне.
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: ЗА КАКВО НАЙ-ЧЕСТО МЕЧТАЯТ ЖЕНИТЕ?

Мнениеот southern_sun » 08 Сеп 2011, 12:08

d_2 написа:Аз мечтая за следното: Слънце, спокоен плаж и полуголи двойници на Джони Деп да ми сервират дайкири. Така мога да изкарам сто години без да ми омръзне.

За 100 години така, няма ли да почернееш твърде много? А и 100 години на дайкири...? Аз предлагам към дайкирито на Джони Деп да прибавим средиземноморска кухня от Вен Дизел, какво ще кажеш, а?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: ЗА КАКВО НАЙ-ЧЕСТО МЕЧТАЯТ ЖЕНИТЕ?

Мнениеот d_2 » 08 Сеп 2011, 12:28

southernsun написа:
d_2 написа:Аз мечтая за следното: Слънце, спокоен плаж и полуголи двойници на Джони Деп да ми сервират дайкири. Така мога да изкарам сто години без да ми омръзне.

За 100 години така, няма ли да почернееш твърде много? А и 100 години на дайкири...? Аз предлагам към дайкирито на Джони Деп да прибавим средиземноморска кухня от Вен Дизел, какво ще кажеш, а?



Няма да почернея много защото Джони ще ме пази от слънцето с чадъра си :lol: :lol: :lol: 8-) . Иначе за нещо вкусно от Вин Дизем съм навита...обаче трябва да се помисли и за десерт....Някак си Колин Фарел ми е идеален за "черешката на тортата".... :twisted:
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: ЗА КАКВО НАЙ-ЧЕСТО МЕЧТАЯТ ЖЕНИТЕ?

Мнениеот Madame » 12 Сеп 2011, 14:51

Да пътувам по света с любимия мъж...
Аватар
Madame
 
Мнения: 101
Регистриран на: 02 Апр 2011, 20:57

Без какво не може една истинска жена?

Мнениеот FramarModDesi » 15 Сеп 2011, 15:22

framaR-woman.jpg
framaR-woman.jpg (35 KiB) Прегледано 154 пъти


Има някои неща, които всяка истинска жена трябва да притежава.

1. Качествена бяла и декоративна козметика
Може и да не се гримирате всеки ден, но това не означава, че не се нуждаете от готин грим. Ако ви се наложи да отидете на парти, почти невъзможно е да тръгнете на покупки последния момент. Всяка жена трябва да притежава качествен крем за лице, една натисна добра спирала, които прави миглите зашеметяващи, неутрален гланц и руж ( перли).
framar-kozmetika.jpg
framar-kozmetika.jpg (12.79 KiB) Прегледано 154 пъти


2. Шикозни обувки
Секси обувките са задължителни за всеки гардероб. Възможно е да ги обуете два пъти в годината – на Коледа и на рождения си ден, но това съвсем не ги прави излишни.
framar-obuvki.jpg
framar-obuvki.jpg (10.88 KiB) Прегледано 154 пъти



3. Малка черна рокля

Клише или класика – няма значение. Вие можете да интерпретирате според вкусовите си предпочитания. Важното е да имате една действително перфектна рокля, която ви представя в най-добрата ви светлина.
framar-dress.jpg
framar-dress.jpg (20.36 KiB) Прегледано 154 пъти



4. Красиво бельо
Качественото бельо говори за себеуважение, класа и вкус. Малко е конфузно да се съблечете за първи път пред новата си тръпка със сутиен и бикини от различни материи и цветове. Препоръчително е да инвестирате в два, три комплекта хубаво бельо.
framar-underwear.jpg
framar-underwear.jpg (29.32 KiB) Прегледано 154 пъти



5. Готини снимки

Дори да не обичате да се снимате, винаги е добре да имате някоя и друга снимка, на която изглеждате страхотно. Ако обичате да експериментирате, можете да си направите професионална фотосесия. Виждайки се отстрани, вие ще придобиете повече самочувствие и увереност. Добрият фотограф ще знае как да извлече максимума от вас. Естествено, не разпространявайте веднага готините фотоси безразборно в интернет.
framar-jena.jpg
framar-jena.jpg (31.48 KiB) Прегледано 154 пъти




Източник: Прекрасна.бг
FramarModDesi
 
Мнения: 145
Регистриран на: 31 Мар 2011, 08:52

Re: ЗА КАКВО НАЙ-ЧЕСТО МЕЧТАЯТ ЖЕНИТЕ?

Мнениеот delinda » 16 Сеп 2011, 09:33

Според мен има и още едно нещо, което трябва да има една истинска жена и това е верен мъж до себе си.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта