Къде ще празнувате коледните и новогодишни празници - идеи!

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Къде ще празнувате коледните и новогодишни празници - идеи!

Мнениеот Darina » 03 Дек 2012, 12:26

Здравейте, остава по-малко от месец, но аз от доста време съм разтресена от предколедна треска. Всяка година предпочитам да празнувам на различни места, но май тази година се изчерпах от към идеи. От една страна ми се иска да е някъде в чужбина, но преди да скоча на сляпо към някоя тур агенция ми се иска да чуя повече мнения коя дестинация да избера. От друга страна в България също не е лоша идея да се празнува, още повече, че синоптиците обещават сняг до края на седмицата, така, че ще може да се съчетае карането на ски и веселото посрещане на празниците.
Хайде да видим повече мнения, че няма време трябва да се правят резервации!
Darina
 
Мнения: 14
Регистриран на: 20 Окт 2012, 18:55

Re: Къде ще празнувате коледните и новогодишни празници - ид

Мнениеот Hristova » 03 Дек 2012, 12:31

За Коледа сме решили да се съберем семейно около трапезата, а на следващия ден заминаваме на планина. Имаме вила в еленския балкан и смятаме да посрещаме гости там. До седмица две се надяваме да падне и сняг, че да могат децата да се наиграят на воля. Иначе за чужбина съм скептично настроена има добро оферти за Турция, но като знам как лъжат туристите и им дерат по 3 кожи за празниците, предпочитам да отида лятото на почивка там. Иначе Истанбул е много красив по Коледа, не щадят украса и всичко е много грандиозно, но и в родна България е красиво! Дано тази година Дядо Коледа дойде на шейна ( тоест дано да можем да се порадваме на малко сняг поне по празниците).
Hristova
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Ное 2012, 14:11

Re: Къде ще празнувате коледните и новогодишни празници - ид

Мнениеот pasta » 05 Дек 2012, 14:50

Тази година сме малко ораничени от към пътувания и ще посрещнем Коледа и Нова година вкъщи с приятели.Други години обикаляме България, ходим на гости на бабите и дядовците :)
pasta
 
Мнения: 142
Регистриран на: 09 Дек 2011, 11:37

Re: Къде ще празнувате коледните и новогодишни празници - ид

Мнениеот valiart » 25 Дек 2012, 03:11

за идеи... бол, ама за възможности, пита ли някой?;) Наскоро четох, че 90 % от българите ще са си в къщи по празниците. И аз ще съм си у дома. Но за идея, мога да дам ... Австралия:) Винаги ми се е искало да видя как дядо Коледа се поти на плажа, при 40 градусова жега:)))
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Къде ще празнувате коледните и новогодишни празници - ид

Мнениеот rossitta » 27 Дек 2012, 11:23

Бюджета е този който поставя оковите! И аз ще празнувам у дома...не че не ми се искаше да посетя някой топъл остров, но уви...
rossitta
 
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Дек 2012, 14:00


Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта