Развлечения и атракции за почивните дни и свободното време,

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Развлечения и атракции за почивните дни и свободното време,

Мнениеот bmomkova » 06 Дек 2012, 14:09

Развлечения и атракции за почивните дни и свободното време, със семейството и приятелите –зоологически градини, паркове и архитектурни забележителности!

Да придадем интересен облик на свободното си време! Дали сам, със семейството, с децата или с приятели- посещението на паркове, музеи, архитектурни резервати или природни феномени в рамките на града или областта, в която живеем, би предоставила идеална възможност за осмисляне на свободното време в почивните дни.


Не винаги седейки на дивана пред телевизора, получаваме удовлетворение и ако искаме да прекараме свободното си време добре, е необходимо да се замислим и за други алтернативни занимания, които да повдигнат настроението ни и да разнообразят почивката! Разбира се, това трябва да са и удобните възможности за отдих, подобряване на здравето и релаксация. Ситуацията е различна, в зависимост от това дали планираме нещо семейно или дестинации, подходящи по-скоро за нежната половинка. Нещо, обикновено за един, за друг може да се стори различно и забавно.

Има много красиви места, в различни региони в близост до мястото, от където сме. Който просто иска да се наслади на природата, може да направи разходка в близка планинска местност, край река или езеро, да подиша чист в въздух, да почувства тишината.

Нещо за семейството- един ден за цялото семейство! Но дори и за един човек, пак би донесло удоволствие. Помислете за разходка из зоопарка. Да се видят интересни диви животни в околностите на града и да се насладите отново на чист въздух, не само ще е разходка, но и по този начин ще се гарантира едно незабравимо преживяване, с познавателна стойност за малки и големи.

Насладете се на различната обиколка! Всеки, който никога не е виждал вътрешността на крепост или гробница, не трябва да пропуска това удоволствие. За семейства с деца, това посещение може да предложи много! Идеална дестинация е и за туристи и любители на историята.

Активен отдих с партньора, ако все още не сте семейни, е крайъгълният камък на една дълготрайна връзка. За всяко партньорство, е важно, двойката да прекарва качествено време заедно. Така че, приятно пътуване в околностите на града или забавни дейности, биха ви помогнали да се опознаете по-добре.

Изненадайте и нас с интересни впечатления и съвети за прекарване на свободното време, споделете за забележителности и красиви места, близо до вашия роден край.
bmomkova
 
Мнения: 5
Регистриран на: 06 Дек 2012, 13:46

Re: Развлечения и атракции за почивните дни и свободното време,

Мнениеот LEILA » 08 Авг 2014, 13:57

Обичам разходките, но не и градските разходки. Използвахме всеки удобен случай да изчезнем от града и ако ще да отидем до най-близката поляна, но да не е в града! Сега не мога да си позволя този лукс само чакам децата да отраснат и момента, в който ще можем да изчезнем поне за малко от това място!
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Развлечения и атракции за почивните дни и свободното време,

Мнениеот Mr.Eko » 20 Авг 2014, 10:33

Предпочитам разходка около езеро или язовир извън града, на спокойствие, дори може и сам...
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Развлечения и атракции за почивните дни и свободното време,

Мнениеот Krum » 08 Дек 2014, 15:50

Mr.Eko написа:Предпочитам разходка около езеро или язовир извън града, на спокойствие, дори може и сам...

и аз обичам така да си почивам, а топлите месеци има толкова места, на които да се отиде ;)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Развлечения и атракции за почивните дни и свободното време,

Мнениеот Krum » 08 Дек 2014, 15:50

Mr.Eko написа:Предпочитам разходка около езеро или язовир извън града, на спокойствие, дори може и сам...

и аз обичам така да си почивам, а топлите месеци има толкова места, на които да се отиде ;)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Развлечения и атракции за почивните дни и свободното време,

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Мар 2015, 19:17

Лошо има ли да си починеш 2 дена и да си полежиш? :))) Отделно са идеите за почивка някъде другаде или разходка извън града, не ми харесват идеите за уикенд в мола :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Развлечения и атракции за почивните дни и свободното време,

Мнениеот nadqta » 31 Мар 2015, 16:27

rabotnata pchela написа:Лошо има ли да си починеш 2 дена и да си полежиш? :))) Отделно са идеите за почивка някъде другаде или разходка извън града, не ми харесват идеите за уикенд в мола :)

Потресаващо е, че на младите това им е представата за почивка, а аз се направях в момента, в който пристъпя прага, предпочитам да съм някъде с приятел, за риба, например! :)
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Развлечения и атракции за почивните дни и свободното време,

Мнениеот kauda » 31 Мар 2015, 16:30

В мола е друга "бира" както се казва. :)) Там има много странни личности, на мен винаги ми е било интересно как си вкарват в хубаво слънчево време децата в мола в детския кът и там да стоят 3 часа и накрая хем си дал една чанта пари, хем е било затворено. :))) Сега за уикенда планирам разходка из близкия парк, мисля и пикник да организирам с приятели :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Развлечения и атракции за почивните дни и свободното време,

Мнениеот Neven498 » 03 Апр 2015, 11:51

Всякакви планински разходки са приветствани! :D
Бягам от моловете, пазарите, пренаселените с хора обществени места. Харесвам киносалоните, които не са комерсиални. Каране на колело до близко до града ми село, пикник на някоя полянка... Нямам търпение да се стопли времето ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Развлечения и атракции за почивните дни и свободното време,

Мнениеот Rali_hr » 04 Апр 2015, 10:30

Neven498 написа:Всякакви планински разходки са приветствани! :D
Бягам от моловете, пазарите, пренаселените с хора обществени места. Харесвам киносалоните, които не са комерсиални. Каране на колело до близко до града ми село, пикник на някоя полянка... Нямам търпение да се стопли времето ;)

Днес времето е идеално за подобен тип почивка. Ние планираме след малко разходка из близкия парк, на който рядко има хора :))
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта