За ангелите в живота ни !

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

За ангелите в живота ни !

Мнениеот Yana » 07 Апр 2011, 11:26

Живеем в общество, в което законите за взаймоотношенията се диктуват от личните морални качества на всеки от нас. Всеки ден срещаме различни хора , с различен енергиен заряд. Всеки ден се доказваме или губим , но всичко което ни се случва е огледално отражение на нашето Аз в очите на другите.
Хората са различни , едни изпитват детска радост при среща с нас , други неприязън , трети са заети със себе си повече и не ни забелязват. Но благодарение на всички тези хора , нас ни има и ние сме това което сме.
Да благодарим на приятелите ни , те са двама, трима , че ги имаме ;
Да благодарим на „неприятелите“ , и те са двама, трима , че ги имаме;
Да благодарим на тези които не ни забелязват , така обръщаме повече внимание на себе си !
Всички те са ангели в живота ни , и ни пазят , едни от самите нас, другите от самите тях 
А и едните и другите допринасят за нашето духовно усъвършенстване.
Благодаря ви , че ви има , така Светът ми е по богат !
Yana
 
Мнения: 22
Регистриран на: 06 Апр 2011, 08:22
Местоположение: гр. Казанлък

Re: За ангелите в живота ни !

Мнениеот The_The_Ramone » 13 Апр 2011, 20:30

Хм, ти остави ангелите, а дяволите, дяволите... :lol:
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Re: За ангелите в живота ни !

Мнениеот Erik » 21 Апр 2011, 00:42

Ангелите освен видими, могат да бъдат и невидими, да ни помагат без да знаем, а само да усещаме тяхното присъствие и подкрепа! Трябва да сме благодарни за всеки ден, който сме на земята и усещаме Слънцето, Дъжда, Вятъра и им се наслаждаваме като хора!
Трябва да Благодарим на близките и приятелите ни, че ни дават сили да се борим и да продължаваме да Живеем, трябва да Благодарим на враговете ни, че с критиките си ни стимулират да живеем и да творим! Трябва да Благодарим и на онези, които вече не са сред нас, но винаги, ще ни топлят с обичта и грижите си!
Erik
 
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Апр 2011, 22:37

Re: За ангелите в живота ни !

Мнениеот Violetta » 31 Окт 2011, 09:55

Вие наистина ли вярвате в ангели? Много странно, това е май предмет на евангелистите, те вярват на подобни неща.
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: За ангелите в живота ни !

Мнениеот lallali » 31 Окт 2011, 11:33

В живота ни има хора, които изпълняват ролята на ангели, това са хората, които винаги са до нас, притичват се на помощ в най-трудните моменти и благодарение на тях всичко е по-лесно. Обичам ангелите в моя живот.
Аватар
lallali
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Мар 2011, 12:47

Re: За ангелите в живота ни !

Мнениеот Violetta » 01 Ное 2011, 10:55

lallali написа:В живота ни има хора, които изпълняват ролята на ангели, това са хората, които винаги са до нас, притичват се на помощ в най-трудните моменти и благодарение на тях всичко е по-лесно. Обичам ангелите в моя живот.

Това е приказка!
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: За ангелите в живота ни !

Мнениеот valiart » 08 Ное 2011, 19:53

Мдааа и аз имам двама трима приятели, които наистина ми действат облагородяващо така да се каже. Опитомяват лудите ми пориви, за което съм им много благодарна! Те наистина са моите ангели...
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: За ангелите в живота ни !

Мнениеот Bella » 09 Ное 2011, 14:55

Аз също мисля, че ангелите съществуват. Вярвам, че има някой, който покровителства над мен и ме подкрепя във всяко едно начинание.
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

Re: За ангелите в живота ни !

Мнениеот Viktor.Ivanov » 15 Окт 2018, 13:21

Това с ангелите е женска работа.
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: За ангелите в живота ни !

Мнениеот Тъжна Луна » 15 Окт 2018, 14:03

ПросълзиФ са! Като една жена. :lol: Но обещавам, че когато един ден спечеля Оскар за нещо, ще си имам подготвена реч за случая. Почвам да тренирам от сега :roll:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта