Ракът е лечим

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Re: Ракът е лечим

Мнениеот eli » 14 Май 2011, 14:39

Незнам вече, имам чувството че искат да ни затрият ония от Високото ниво :)
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Ракът е лечим

Мнениеот Margo » 05 Юли 2011, 11:58

eli написа:Незнам вече, имам чувството че искат да ни затрият ония от Високото ниво :)

ЕЕЕЕЕ Ели ти пък, просто беше ни дадена една планета, която ние не съумяхме да опазим чиста и за това страдаме от грешките си.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Ракът е лечим

Мнениеот Violetta » 31 Окт 2011, 01:22

sunray написа:Италианския лекар и учен Тулио Симончини твърди, че лечение на рака има. Според него той се причиняват от гъбички и лечението е много просто - разтвор от натриев бикарбонат и кленов сироп. Десетилетия наред д-р Симончини се опитва да убеди италиански и чужди лекари, че терапията има ефект, но те отказват да го признаят. За сметка на това десетки пациенти разказват, че са се отървали от рака “чудотворно”, но с помощта на д-р Симончини.

Звучи ми като абсолютна измама.
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Ракът е лечим

Мнениеот MoNsItKa » 09 Ное 2011, 17:34

Нищо чудно и да е вярно. Аз съм на мнение, че лечение за рака както и за СПИН-а е намерено, но просто на някой хора им е по изгодно такова лечение да няма, защото за тях парите са по ценни от живота на другите.
MoNsItKa
 
Мнения: 18
Регистриран на: 09 Ное 2011, 16:52

Re: Ракът е лечим

Мнениеот the princess » 03 Апр 2012, 15:37

Повече от половината ракови заболявания се дължат на тютюнопушенето, затлъстяването и липсата на физически упражнения. Учени от САЩ твърдят, че тютюнопушенето е отговорно не само за рака на белите дробове, но и за една трета от всички ракови заболявания. Следващия по-голям процент от раковите заболявания се дължат на затлъстяването и настоялия начин на живот. 75% от случаите на рак на белите дробове могат да бъдат избегнати чрез спиране на цигарите.
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

Re: Ракът е лечим

Мнениеот delchev » 07 Авг 2019, 09:39

Когато вече няма изход - пробваш всичко. Сигурно е лечим, ако се открие навреме. И най-вече, ако имаш силна воля и желание да се бориш и да живееш.
delchev
 
Мнения: 102
Регистриран на: 03 Авг 2019, 20:00

Re: Ракът е лечим

Мнениеот Буба Мара » 07 Авг 2019, 10:30

Аз не знам до колко е лечим, поне ако говори за традиционната медицина. Повечето хора, които познавам, уж са излекувани и после ракът се връща още по-агресивен. При други с правилен режим на хранене, спорт и живеене на чист въздух нещата се получават. Нямам идея.
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Предишна

Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron