Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот kalina_216 » 07 Апр 2017, 19:29

Абсолютно непрепоръчително е това. Намеси ли се веднъж секса.. приятелството не се завръща. Колкото и са се харесваме или обичаме, то няма продължение след тази акробатика.. :mrgreen:
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот Pipilota » 08 Апр 2017, 13:41

Няма или, наистина е начин за прекратяване на пряителството, човек трябва да прецени кое му еп о-важното. Ако се стига до секс, то поне, ако се държи на този човек, трябва да се мине през изясняване на отношенията.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот Kaya » 08 Апр 2017, 14:02

Аз пък вярвам, че може и да не се прекъсне връзката. да, сега този разказ е завършил така, но чрез секса може да се премине в интимна връзка и тя да продължи дълго време, а когато някой ни е бил приятел, сме сигурни, че ни харесва. :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот Mon_ton » 19 Май 2017, 12:51

Намесят ли се такива отношения в почти 100% сигурно, че няма как да се продължат по-различен род отношения и да се запази старото приятелство. Освен,ако и двамата нямат желание връзката да прерасне в нещо повече от приятелство, то секса неизбежно унищожава връзката.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот dinkog » 19 Май 2017, 15:15

Има ли секс, думата, която описва двойката вече не е приятели. Сексът винаги разваля нещата, или трябва и двамата да са супер сексуални и за тях сексът да не означава нищо повече, освен удоволствие, както може да е пиенето на бира и гледането на филм в приятна компания. Има ли обаче по-традиционно мислене за секса, той нормално ще развали всичко.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот Monika_Spasova » 19 Май 2017, 16:16

Затова двете неща трябва сда са разграничени- секса и приятелството, не могат да виреят на едно място,в ръзката се унищожава, или става интимна. Положение, в което се остава приятели е невъзможно.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот vanessa_ » 19 Май 2017, 16:33

И за мен е край на връзката, все пак намесят ли се голите тела, нещата отиват по дяволите, ако не искате връзка. Затова е добре, преди да се стигне до там, да се проведе разговор, защото все пак приятелите са повече от партньори за секс.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот Ваня Стойчева » 20 Май 2017, 19:42

Вярно, че съм стара, но това е прекалено и излишно. Трябва да се мисли предварително, преди да се оставите на нагона. Вярвам, че ви е било страхотно като приятлеи и сами сте унищожили това, което сте имали. някой път нещата не бива да завършват със секс и не това е начина да се покаже любовта.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот kauda » 21 Май 2017, 08:04

Не съм правила секс с приятел, за мен пряителството е много важно, а сексът не е нещо, което да "подарявам", само, защото изпитвам момента нужда за това удоволствие. Не ми се е случвало да се отпусна с който не трябва да правя секс и след това да прилюча връзката.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Секс между приятели - начин да прекъснеш приятелството или..

Мнениеот Monika_Spasova » 21 Май 2017, 09:36

Добре де, чак да не се случва, случва се, може би в тоя случай не са били готови за такова нещо, но по принцип много хора не приемат секса много на серозно и си правят каквото си поискат и секс и после пак са приятели, и т.н. Дори често си се използват за секс само. Явно тук има някакви ценности намесени, които са били прекрачени.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта